FREEPOINT MIKA 5,5 Κw-Συντηρηση και κριτικη

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167714 από PAPADAKIS

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Μπορει το πελλετ να ειναι πολυ μικρό κόκκο !!!!!ΕΝΑ ΕΝΑ .ΞΕΚΙΝΑ ΠΡΩΤΑ απο το πελλετ και μετα την παροχή .


Ο Κώστας έχει δίκιο και αυτό γιατί έκαψα και εγώ ARCADIA και είναι φοβερά μικρό σε μήκος άρα του είχα μειώσει στο τέρμα το τάισμα κοχλία αλλά και παλι ήταν δυναμίτης σε θερμιδογόνο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167735 από giorgis
Απαντήθηκε από giorgis στο θέμα FREEPOINT MIKA 5,5 Κw-Συντηρηση και κριτικη
καλησπερα,εχω δοκιμασει και αερα και παροχη πελλετ.που μπορω να βρω τις εργοστασιακες αρχικες ρυθμισεις;το πανελ που εχει ειναι αριστερα το + και_ διλα το κουμπι του μενου και μεσολαβει η οθονη,μετα την οθονη ειναι το on-off μετα το up down.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167736 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Μονο αν εχει κανενας την ιδια και να ξερει ξερεις να μπεις στο κρυφο μενου και στα υπομενου και να αλλαξεις ολες τις ρυθμισεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167744 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα FREEPOINT MIKA 5,5 Κw-Συντηρηση και κριτικη

giorgis έγραψε: Καλησπερα και απο εμενα.εχω προβλημα με μια MIKA 5,5KW ΚΩΔ ΜΟΝΤΕΛΟΥ ΙΚΑ0100.Την αγορασα μεταχειρισμενη πριν 4 χρονια.μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα.τον οκτωβρη καθαρισα (οπως καθε χρονο)μπουρια και σομπα απο τα πορτακια καθως και τη φτερωτη.πελετ βαζω alfawood b2 η απο το leroy το arcadia a1 χωρις κανενα προβλημα.Πριν απο ενα μηνα περιπου αρχιζε και γεμιζε σε μερικες ωρες το ποτηρακι ενω πριν εφτανε σε αυτο το σημειο σε 2μιση μερες.το σκαφακι απο κατω για τη σταχτη πλεον δεν μαζευει τιποτα.πειραματιστικα με διαφορες ρυθμισεις αλλα τιποτα δεν αλλαξε.καθε 6 ωρες τη σβηνω να κρυωσει και αδειαζω το ποτηρι για να συνεχισω.πασα προσφορα και βοηθεια δεκτη!!!!!!!!

Αν δεν διορθώθηκε, βρείτε με στο facebook - Κώστας Νασίκας - η στο Youtube που έχω βίντεος - ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΟΜΠΑΣ ΠΕΛΛΕΤ , -- βάλτε πχ στην αναζήτηση.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giorgis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167747 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Νασικά δεν είναι με τα 3 πλήκτρα είναι με τα 6 μικρονοβα και αντί για σετ έχει πλήκτρο σπιτάκι και κόκκινα πλήκτρα .μπορώ να τον βοηθήσω ας με βρει στο facebook ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αρκεί να έχω χρονο
Last edit: 5 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giorgis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167754 από giorgis
Απαντήθηκε από giorgis στο θέμα FREEPOINT MIKA 5,5 Κw-Συντηρηση και κριτικη
ευχαριστω για το ενδιαφερων και τις απαντησεις.και τον προηγουμενο χειμωνα την ιδια χρηση εκανα με ταιδια πελλετ ,το προβλημα αρχισε λιγο πριν τις γιορτες.και τις περισσοτερες φορες εφετος που την προγραμματιζα να αναψει ειχε βγαλει αλαρμ.εκανα final cleaning οταν γυριζα και επερνε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ