Alfa pellet 9 απορίες

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166769 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Μιχαλη εχεις δικιο πολλες γυναικες που κατεχουν απο διαβασμα εδω με τοσα που εχουμε γραψει(εχουν γινει και μαστορες οπως εχω ξαναπει και τα κονομανε τα απογευματα η τα σαβ/κα οχι γυναικες καποιοι:evil: :evil: :evil: ) και εχω μιλησει με 3-4 για ρυθμισεις που Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΝΟΒΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΑΠΕΞΩ ΚΙ ΑΝΑΚΑΤΩΤΑ!!!!!!ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!!ειπαμε η καμπανα οταν χτυπα λεμε ποιος πεθανε και οταν ειναι γαμος ποια παντρευεται! :P :P :P :P :P θα καταντησουμε μειονοτητα!!!!!! :P :P :P


Οχι Κώστα ,δεν το πιστεύω...!!!!
νόμιζα ότι είναι άντρες και γιά άμεση απάντηση βάζανε γυναικεία ονόματα.
Η δικιά μου δεν ξέρει που πέφτει ο λέβητας,όχι να βάλει κανένα σακί μην κρυώσει το σπίτι.
Αλλά Ferolli τώρα και γυναίκες.
Θα τα ακούσουμε πάλι,θα μας πούνε φαλλοκράτες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166771 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες
Κι όμως διαβάζουν και υπάρχουν εδώ μέσα γυναίκες!!!άκου με που σου λέω!!!!!πολλές φορές τα πιάνουν καλύτερα οι γυναίκες από εμάς .μου έτυχε με ρύθμιση σόμπας εδώ μέσα.ο άντρας ήταν ΘΕΑΤΗΣ!!!!!Η δικιά σου μπορεί να μην θέλει να ασχοληθεί όπως και η δικιά μου αλλά για κουβαλημα και γεμισμα δεξαμενής είναι πρώτη δεν λέει Οχι
Last edit: 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167315 από ΒΟΥΓΕΛΕΚΑ
Απαντήθηκε από ΒΟΥΓΕΛΕΚΑ στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες
Συγνώμη για το άσχετο του θέματος, αλλά ...
PAPADAKIS, νομίζω ότι δεν είναι θέμα φύλου αλλά επαγγέλματος (και θέλησης φυσικά).
Για παράδειγμα είμαι (γυναίκα) γεωπόνος και έχω διδαχτεί ένα σωρό μαθήματα που με έχουν βοηθήσει. Για παράδειγμα υδραυλική (μηχανική ρευστών, πιέσεις, φαινόμενο ventouri κλπ). Όταν κάναμε μηχανική ελκυστήρων (τρακτέρ) μας είχαν έναν πετρελαιοκινητήρα κομμένο στη μέση και μάθαμε στην πράξη τη λειτουργία του. Χειρίζομαι στο θερμοκήπιο ένα σωρό αυτοματισμούς και στο εργαστήριο ευαίσθητα μηχανήματα όπως (το αγαπημένο μου) αέριο χρωματογράφο-φασματόμετρο μάζας (GC/MS) με εγχειρίδιο 300 σελίδες.
Το να καταλάβει κανείς τη λειτουργία ενός καυστήρα πέλετ δε μου φάνηκε φοβερό. Ειδικά εάν έχεις τα εγχειρίδια χρήσης (και τα κρυφά ή ιταλικά- από Πήχα-ευχαριστώ) και εμπειρίες από παρόμοια προβλήματα από εδώ στο forum (πάλι ευχαριστώ). Εννοείται ότι έχω μείνει από θέρμανση και θα ξαναμείνω… χα χα!
Αντίθετα ένας άντρας αλλά με ένα θεωρητικό επάγγελμα π.χ. δικηγόρος/τραπεζικός ξεκινάει από μηδενική βάση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167316 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες
ΓΕΙΑ ΣΟΥ κυρια ΒΟΥΓΚΕΛΕΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΑΣΤΟΡΑΣ!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΒΟΥΓΕΛΕΚΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167317 από ΒΟΥΓΕΛΕΚΑ
Απαντήθηκε από ΒΟΥΓΕΛΕΚΑ στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες
χα χα! αλλά χωρίς αρχ...

Πάντως όντως βοήθησες πολύ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167318 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Alfa pellet 9 απορίες
Να σαι καλα ειναι και γι αυτο το φορουμ !!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗ :P ;) ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ