αγορά σόμπας πελλετ

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168400 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα αγορά σόμπας πελλετ
η αεροθερμη ζεσταινει ενιαιους χωρους

τα καναλια αν δε κανω λαθος οι κατασκευαστες τα δινουν εως καποια μετρα.
Αποκλειεται να ειναι πιο φτηνη η τοποθετηση τους ( και τα συνεπαφομενα μερεμετια που θα τα αφησεις πισω οταν φυγεις και θα πρεπει να τα φτιαξεις) απο 2-3-4 μετρα χαλκοσολήνα.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168403 από argiss
Απαντήθηκε από argiss στο θέμα αγορά σόμπας πελλετ
καλησπέρα παιδιά το κατάστημα στην εδώ περιοχή μου πρότεινε την Gekas Metal Amanda Plus 12.8kW και να μην ασχοληθώ με κανάλια και άλλα διάφορα. τι λέτε σαν σόμπα ? την έχει κάποιος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168404 από agspyros
Απαντήθηκε από agspyros στο θέμα αγορά σόμπας πελλετ
αν απο εκει που θα την παρεις μπορουν να την υποστηριξουν απο ανταλλακτικα και τεχνογνωσια να την παρεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 7 Μήνες πριν #168405 από argiss
Απαντήθηκε από argiss στο θέμα αγορά σόμπας πελλετ
Ε ναι είναι γνωστό μαγαζί και αυτός που το έχει αλλά δεν ξέρω για την απόδοση.αυτος μου είπε είναι μια χαρά.αλλα από την άλλη δεν ξέρω και πολλά περί της σόμπας σαν απόδοση...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169588 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα αγορά σόμπας πελλετ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΡΩΤΑΤΕ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΩ ΚΑΙ ΕΔΩ.....ΔΕΣ ΤΕ ΑΕΡΟΘΕΡΜΕΣ ΠΕΛΛΕΤ ΤΙΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΑΙ Ε Ν Ι Α Ι Ο Υ Σ ΧΩΡΟΥΣ (ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ .ΑΠΟ 25-60 ΤΜ ΕΝΙΑΙΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΟΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ!!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΜΠΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ Η ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!!!!!!!!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕ ΜΑΝΤΕΜΙΑ ΒΕΡΜΙΚΟΥΛΙΤΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗΣ ΜΕ ΚΑΝΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΙΜΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ!!!!ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!www.praktiker.gr/p/sompa-pellet-pegaso-vera-kokkini-106385 www.praktiker.gr/p/sompa-pellet-freepoin...o-7kw-kokkini-106386 www.praktiker.gr/p/sompa-pellet-freepoin...6-7kw-anthraki-73674 www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...-tmc-74-kw-80702193/ www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...-74-824-kw-62083903/ www.leroymerlin.gr/gr/thermansi/sobes/so...-90-101-kw-62083875/
Last edit: 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ