Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων σόμπας πέλλετ Angela 10

Περισσότερα
3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν - 3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #172862 από Σκέτος
Καλησπέρα στο φόρουμ.

Έχω ένα μεγάλο θέμα και χρειάζομαι τη βοήθειά σας γιατί είναι ο μόνος τρόπος να ζεσταθεί το σπίτι έχοντας και ένα μικρό παιδί.  

Έχω τη σόμπα έναν χειμώνα και πριν από λίγες μέρες έπαψε να λειτουργεί σωστά. Αντιμετώπιζα κάποια προβλήματα με την τροφοδοσία των πέλλετ και χρειαζόταν να ανεβάζω τη φλόγα για να καιει όπως έκαιγε στην μικρότερη σκάλα στο παρελθόν. Πλέον και σε μια βραδιά ο μηχανισμός που τροφοδοτεί το κουπάκι κάνει μόνο ήχο, τον ήχο που προσπαθεί μέσω ηλεκτρισμου να δώσει κίνηση αλλά χωρίς αποτέλεσμα.  

Διάβασα σχεδόν όλα τα θέματα στο φόρουμ και είδα πως υπάρχει η δυνατότητα για εργοστασιακό reset της σόμπας και των ρυθμίσεων.  

Αν είναι δυνατόν θα με έσωζε μια απάντηση λόγω του ότι δεν βρίσκω και τεχνικούς εδώ στη Λάρισα.  

Το μέιλ μου είναι το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , θα σας είμαι υπόχρεος για μια απάντηση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Last edit: 3 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν by Σκέτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ