Paladio

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173140 από Soundou
Paladio δημιουργήθηκε από Soundou
Καλημέρα κ χρόνια πολλά. Έχω πρόβλημα όταν ανάβει η σόμπα δεν καταφέρνει να ανάψει γεμίζει καπνό άσπρο μέσα στον θάλαμο. Κ όταν πατάω να σβήσει κάνει ένα παφ κ γεμίζει φωτιά 🔥 μεσα κ έξω από εξατμίσεις στο μπαλκόνι καπνιλα χαμός. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173141 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Paladio
Καταρχήν η καθαριότητα λύνει προβλήματα!!!!δες αν κάπου είναι βουλωμενη ΧΩΡΟΣ ΚΑΥΣΗΣ (ΛΑΜΑΡΙΝΕΣ ΜΑΝΤΕΜΙΑ ΠΊΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥΣ)κρυφά ΠΟΡΤΑΚΙΑ διόδους καυσαερίων μοτέρ καυσαερίων(αν δεν πιάνουν τα χέρια σου ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΦΩΝΑΞΕ ΆΝΘΡΩΠΟ Η ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΞΕΡΩ ΚΆΠΟΙΟΝ).ΠΙΘΑΝΟΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΕΣΜΕΝΗ (ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΦΟΡΑΕΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΕΡΑΜΕΙΚΉ).ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ π.χ.2500 στροφές και να μην τις πιάνει(πιθανόν ΠΕΣΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ).ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗ .ΔΩΣΤΕ ΥΨΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΣΗ.ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ ΝΑ ΜΙΛΉΣΟΥΜΕ ΚΆΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173142 από Soundou
Απαντήθηκε από Soundou στο θέμα Paladio
Από Κομοτηνή είμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173143 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Paladio
ΓΡΑΨΕ ΕΝΑ ΕΜΑΙΛ ΣΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΚΕΙ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 11 Μήνες πριν #173144 από Soundou
Απαντήθηκε από Soundou στο θέμα Paladio
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ