Σόμπα πέλλετ νερού Palazzetti Martina Idro New 14

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141896 από dimlyk
μεχρι τωρα καλα τα καταφεραμε ναι καιμε και ...πελλετ εκτος προδιαγραφων (μια και βαλατε και θεμα εγγυησης)...και να κανουμε την σομπουλα μας να αποδιδει σ οτιδηποτε σχεδον αφου δεν τα καταφεραν οι τεχνικοι ...και χωρις να μεινουμε χωρις θερμανση ....αρκετα το παραμυθι


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141899 από nikolas
μαζί σας παιδιά ότι πείτε και εγώ περαστικός είμαι να βοηθήσω ήθελα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141926 από dimlyk
δεν μας ενδιαφερει να κατασκευασουμε το λογισμικο....υπαρχουν προγραμματιστες γι αυτο ...5 ρυθμισεις θελουμε που ειναι αυτονοητες σ οποιονδηποτε λεβητα ...η σομπα σε τι διαφερει δηλ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142161 από Δημητρης Κομοτηνη
καλημερα παιδια!η σομπα μπηκε συνδεθηκε στους συλλεκτες ολα καλα!ευτυχως πεσαμε σε ανθρωπο για την τοποθετηση και λειτουργια τις σομπας ηθρε 10 φορες να την ελενξει καιναδει πως παει..φανταζομαι με την συνδρομη τις palazzetti εδω στην ελλαδα.τωρα για ολα αυτα που διαβασα παραπανω ολα καλα απλα εμεις θελουμε να δουλευει σωστα και να ζεστενει η σομπα!!τα κρυφα μενου και υπομενου μαλλον καλο ειναι να τα ελεγχουν οι τεχνικοι της καθε εταιριας.ευχαριστω και παλι!!!μαλλον θα τα λεμε συχνα απο δω και περα αφου συμπασχουμε ολοι !!!! :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142265 από Math3059
Δημήτρη, τι καταναλωση έχεις; Εγω έχω το λέβητα palazzeti 21kw. Δεν τον έχω δουλέψει ακόμα. Πόσα τετραγωνικα ζεστένεις;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #142338 από Δημητρης Κομοτηνη
καλημερα φιλε!!!ζεστενω 90 τετραγωνικα μετρα!!με παλια κουφωματα αλουμινιου!η σομπα περνει μεσα 3.5 περιπου σακια και ακομα δεν εχω μετρισει την καταναλωση ειναι η αληθεια,θα το κανω ομως συντομα και θα σου πω!!απλα αποτι καταλαβα στην καταναλωση και στην ποιοτητα καυσης-καπνου-σταχτης παιζει μεγαλο και σημαντικο ρολλο το πελλετ..μεχρι τωρα εχω δοκιμασει ενα βουλγαρικο στα 4.5 ευρω το σακι μαρκας bio pellets Α 70-30 δηδ 70 κωνοφορα-30 οξια ετσι λεει τοχαχιστον...και ενα απο λαρισα ελληνικο μακη πελλετ....στην ιδια τιμη εδω κομοτηνη!!και χθες αγορασα μια παλετα scheighofer..μετην ιδια τιμη!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ