Διαβρωση Τοιχωματων

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155689 από Τσιωρης
Απαντήθηκε από Τσιωρης στο θέμα Διαβρωση Τοιχωματων
Παλεύω να ανεβάσω φώτο αλλά τπτ. Θα προσπαθήσω πάλι
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155715 από Tito
Απαντήθηκε από Tito στο θέμα Διαβρωση Τοιχωματων
Αυτα που λετε παιδια τα σκεφτηκα περι πισσας αλλα οταν δικιμασα να την καθαρισω ηταν κρυα και ετσι δεν επεμενα και πολυ,αυριο θα ξαναπροσπαθησω να το ξυσω μηπως ειναι πισσα και εχετε δικιο αλλα επειδη το ειχα διαβασει εδω στο φορουμ περι πισσας το ειχα στο νου μου αλλα οταν προσπαθησα να το ξυσω μου φανηκε σαν διαβρωση τεσπα να πω την αληθεια δεν το παλεψα και πολυ για την ξυσω αυριο περισσοτερα νεοτερα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155731 από Tito
Απαντήθηκε από Tito στο θέμα Διαβρωση Τοιχωματων

Tito έγραψε: Αυτα που λετε παιδια τα σκεφτηκα περι πισσας αλλα οταν δικιμασα να την καθαρισω ηταν κρυα και ετσι δεν επεμενα και πολυ,αυριο θα ξαναπροσπαθησω να το ξυσω μηπως ειναι πισσα και εχετε δικιο αλλα επειδη το ειχα διαβασει εδω στο φορουμ περι πισσας το ειχα στο νου μου αλλα οταν προσπαθησα να το ξυσω μου φανηκε σαν διαβρωση τεσπα να πω την αληθεια δεν το παλεψα και πολυ για την ξυσω αυριο περισσοτερα νεοτερα!!

παλι σημερα προχειρα που το εξυσα αυτο ηταν το αποτελεσμα μηπω αυτες οι φωτο βοηθανε περισσοτερο για το τι προκειται ωστε να ξερω πως να κινηθω;; imgur.com/a/2kheL

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155736 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Διαβρωση Τοιχωματων

Tito έγραψε:

Tito έγραψε: Αυτα που λετε παιδια τα σκεφτηκα περι πισσας αλλα οταν δικιμασα να την καθαρισω ηταν κρυα και ετσι δεν επεμενα και πολυ,αυριο θα ξαναπροσπαθησω να το ξυσω μηπως ειναι πισσα και εχετε δικιο αλλα επειδη το ειχα διαβασει εδω στο φορουμ περι πισσας το ειχα στο νου μου αλλα οταν προσπαθησα να το ξυσω μου φανηκε σαν διαβρωση τεσπα να πω την αληθεια δεν το παλεψα και πολυ για την ξυσω αυριο περισσοτερα νεοτερα!!

παλι σημερα προχειρα που το εξυσα αυτο ηταν το αποτελεσμα μηπω αυτες οι φωτο βοηθανε περισσοτερο για το τι προκειται ωστε να ξερω πως να κινηθω;; imgur.com/a/2kheL

Προσωπικά δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα ..... Μήπως το έξυσες πολυ βαθιά και το τραυματισες η απλα ο φωτισμός το κανει να φαίνεται πολυ έντονο ;

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155743 από Savvas
Απαντήθηκε από Savvas στο θέμα Re:Διαβρωση Τοιχωματων
Πίσσα έχει πιάσει η σόμπα σου.
Πάρε μια σπάτουλα και ένα φλόγιστρο και καθάρισε τη.
Όταν είναι κρύα είναι σκληρή, στους 80οC είναι μαλακή σα βούτυρο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 3 Μήνες πριν #155792 από okalamaris
Απαντήθηκε από okalamaris στο θέμα Διαβρωση Τοιχωματων
Πίσσα είναι, αλλά για πελλετόσομπα πολύ μου φαίνεται.... υπάρχει νερό από εκεί πίσω...?
Αν ναι, τότε έχεις πολύ χαμηλές επιστροφές.... Σε τι χρονικό διάστημα δημιουργήθηκε...?
Ξύσε όσο μπορείς και δούλεψέ την με δυνατή φλόγα και νερά καυτά 70-75 βαθμούς και
θα καεί αρκετή...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.101 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ