Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

energeiakotzaki.gr

• Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν #164440

• petros992
  • Το Άβαταρ του/της petros992
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1
    • Κάρμα: 0
Ομάδα καλημέρα έχω μια απορία και θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει έχω μια υδραυλική σόμπα καλοριφέρ pellet progeto cararta 20kw και θα ήθελα να την συνδέσω με τον ψηφιακό θερμοστάτη χώρου που έχω στο σαλόνι γιατί ο θερμοστάτης που έχει η σόμπα όταν σταματήσει κάνει περίπου 2 ώρες να ξανά μπει σέ λειτουργία
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν #164441

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες298
    • Κάρμα: 14
Φίλε γράψε ένα εμαιλ να μιλήσουμε μετά τις 4(είμαι δουλειά) διότι θα χρειαστεί να αλλάξεις και παράμετρο από το κοντρολ.
The following user(s) said Thank You: petros992

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 2 Ημέρες πριν #164442

• petros992
  • Το Άβαταρ του/της petros992
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1
    • Κάρμα: 0
Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω μια φωτογραφία από την πλακέτα να βοηθήσει λίγο την κατάσταση

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #164443

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
Απάντηση θέματος και από κάτω γράφει Add file.σε βάζει στο μενού σου την επιλέγεις και πατάς εισαγωγή.γραψε και το εμαιλ και βάλε και φωτό το και το θερμοστάτη

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #164445

• ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • ΚΩΣΤΑΣ
Προσοχη η συνδεσμολογια του θερμοστατη δεν ειναι οπως του πετρελαιου.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΡΕΥΜΑ ΣΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΛΛΕΤ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΠΑΦΗ !!!!!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΑΨΕΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ!!γραψε το εμαιλ σου η βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas ωα μιλησουμε μετα τις 6-7 με messeger να σε βοηθησω μην γινει καμια παπαρ... ;) ;) ;) :evil: :evil: :evil: α

Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν #164453

• dimlyk
  • Το Άβαταρ του/της dimlyk
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • More Details
    • Ληφθείσες Ευχαριστίες1195
    • Κάρμα: 39
ασχετα απο τον θερμοστατη μια καλη πρακτικη ειναι να κατεβαζουμε βαθμιδα στην σομπα οταν πλησιαζει το οριο ακομα συνηθως οι σομπες εχουν επιλογη για το τι θα κανει οταν πιασει θερμοκρασια δηλ ειτε να σβησει ειτε να λειτουργει στην συντηρηση οποτε δεν εχουμε μεγαλες διακυμανσυεις στην θερμοκρασια του χωρου

Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.415 δευτερόλεπτα