Θέλω να συνδέσω τον ψηφιακό θερμοστάτη με την σόμπ

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164440 από petros992
Ομάδα καλημέρα έχω μια απορία και θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει έχω μια υδραυλική σόμπα καλοριφέρ pellet progeto cararta 20kw και θα ήθελα να την συνδέσω με τον ψηφιακό θερμοστάτη χώρου που έχω στο σαλόνι γιατί ο θερμοστάτης που έχει η σόμπα όταν σταματήσει κάνει περίπου 2 ώρες να ξανά μπει σέ λειτουργία

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164441 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φίλε γράψε ένα εμαιλ να μιλήσουμε μετά τις 4(είμαι δουλειά) διότι θα χρειαστεί να αλλάξεις και παράμετρο από το κοντρολ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": petros992

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164442 από petros992
Δεν ξέρω πώς να ανεβάσω μια φωτογραφία από την πλακέτα να βοηθήσει λίγο την κατάσταση

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164443 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απάντηση θέματος και από κάτω γράφει Add file.σε βάζει στο μενού σου την επιλέγεις και πατάς εισαγωγή.γραψε και το εμαιλ και βάλε και φωτό το και το θερμοστάτη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164445 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Προσοχη η συνδεσμολογια του θερμοστατη δεν ειναι οπως του πετρελαιου.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΡΕΥΜΑ ΣΤΟ ΛΕΒΗΤΑ ΠΕΛΛΕΤ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΠΑΦΗ !!!!!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΑΨΕΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΕΤΑ!!γραψε το εμαιλ σου η βρες με εδω www.facebook.com/kostas.pixas ωα μιλησουμε μετα τις 6-7 με messeger να σε βοηθησω μην γινει καμια παπαρ... ;) ;) ;) :evil: :evil: :evil: α

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164453 από dimlyk
ασχετα απο τον θερμοστατη μια καλη πρακτικη ειναι να κατεβαζουμε βαθμιδα στην σομπα οταν πλησιαζει το οριο ακομα συνηθως οι σομπες εχουν επιλογη για το τι θα κανει οταν πιασει θερμοκρασια δηλ ειτε να σβησει ειτε να λειτουργει στην συντηρηση οποτε δεν εχουμε μεγαλες διακυμανσυεις στην θερμοκρασια του χωρου


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ