Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus

Περισσότερα
5 Μήνες 1 Ημέρα πριν - 5 Μήνες 1 Ημέρα πριν #180834 από andreas72
Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus δημιουργήθηκε από andreas72
Καλησπέρα,
Έχω ένα λέβητα burnit με κοντρόλερ της    Tiemme  θα ήθελα την Βοήθεια σας για ενεργοποίηση του θερμοστάτη χώρου.
τα  4 λινκ ειναι φωτογραφιες .
οταν πατάω το κουμπί P1 αντι να διξει θερμοκρασια δωματιου διχνει αυτο στην φοτο Ν4.
επισεις να πω οτι δεν υπαρχει καλώδιο για θερμοκρασία δωματίου, οπως η micronova για παραδειγμα.

ευχαριστώ.



1)  ibb.co/ZgFrXXB

2)  ibb.co/8jP5yVP

3) ibb.co/ZJNhKzD

4) ibb.co/Smcn98D

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 5 Μήνες 1 Ημέρα πριν by andreas72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 1 Ημέρα πριν #180835 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Καμία σχέση οι φωτό που δείχνεις ΑΝ ΘΕΣ ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 23 Ώρες πριν - 5 Μήνες 20 Ώρες πριν #180836 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Τι εννοείς κύριε Κώστα, καμία σχέση οι φωτογραφίες, εγώ ο ίδιος τις έβγαλα, με το κινητό μου, στο μπαλκόνι μου.
.
.

27 Ιαν 2013 , ανακάλυψα αυτό το site , δεν πίστευα στα μάτια μου, πριν λίγο, ότι σήμερα έχουμε 11/2023.Πέρασαν σχεδόν 10 χρόνια, και τώρα κατάλαβα πόσο πολύ άλλαξε αυτό το φόρουμ.!!!! Μάλλον γιατί άλλαξε !!

Δεν υπάρχει πια η βοήθεια , οι  απόψεις, οι κουβέντες που είχαμε κάποτε …δεν υπάρχει αυτό που βρήκα πριν 10 χρόνια! !! χάθηκε !

Ίσως ο Κώστας , αν τον βρω και τον πάρω τηλέφωνο να μου λύσει όλες τις απορίες ! .

Αλλά για μένα το φόρουμ πρέπει να παρέχει κάποιες πληροφορίες  από αυτούς που ξέρουν 2 πράγματα παραπάνω.

Απλά πράγματα, ( όπως ,πχ: Ανδρέα η σόμπα που έχεις στην κατοχή σου τώρα, δεν μπορεί να δουλέψει με θερμοστάτη χώρου) έτσι είναι αυτή η πλακέτα ,τέλος.

Υπάρχουν όμως αυτές οι λύσεις.
1)
2)
Κτλ.

Να μάθω και εγώ, αλλά  θα μάθουν και οι καινούργιοι ….

Όλοι εδώ μέσα ψάχνουμε πράγματα στο ιντερνέτ.

Για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ . έκτος αν το site  αυτό έχει γίνει......... Τέλος πάντων !  υγεία και καλή καρδιά !


Πόσο μου λείπει η micronova  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 5 Μήνες 20 Ώρες πριν by andreas72. Αιτία: Απογοητευμένος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 19 Ώρες πριν #180840 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
ΑΥΤΕΣ Σ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ !!ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΜΑΘΑΝ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙ.ΚΑΛΕΣ ΚΑΤΣΕΙΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 18 Ώρες πριν #180842 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus

Τι εννοείς κύριε Κώστα, καμία σχέση οι φωτογραφίες, εγώ ο ίδιος τις έβγαλα, με το κινητό μου, στο μπαλκόνι μου.
.
.

27 Ιαν 2013 , ανακάλυψα αυτό το site , δεν πίστευα στα μάτια μου, πριν λίγο, ότι σήμερα έχουμε 11/2023.Πέρασαν σχεδόν 10 χρόνια, και τώρα κατάλαβα πόσο πολύ άλλαξε αυτό το φόρουμ.!!!! Μάλλον γιατί άλλαξε !!

Δεν υπάρχει πια η βοήθεια , οι  απόψεις, οι κουβέντες που είχαμε κάποτε …δεν υπάρχει αυτό που βρήκα πριν 10 χρόνια! !! χάθηκε !

Ίσως ο Κώστας , αν τον βρω και τον πάρω τηλέφωνο να μου λύσει όλες τις απορίες ! .

Αλλά για μένα το φόρουμ πρέπει να παρέχει κάποιες πληροφορίες  από αυτούς που ξέρουν 2 πράγματα παραπάνω.

Απλά πράγματα, ( όπως ,πχ: Ανδρέα η σόμπα που έχεις στην κατοχή σου τώρα, δεν μπορεί να δουλέψει με θερμοστάτη χώρου) έτσι είναι αυτή η πλακέτα ,τέλος.

Υπάρχουν όμως αυτές οι λύσεις.
1)
2)
Κτλ.

Να μάθω και εγώ, αλλά  θα μάθουν και οι καινούργιοι ….

Όλοι εδώ μέσα ψάχνουμε πράγματα στο ιντερνέτ.

Για αυτό υπάρχουν τα φόρουμ . έκτος αν το site  αυτό έχει γίνει......... Τέλος πάντων !  υγεία και καλή καρδιά !


Πόσο μου λείπει η micronova  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπητέ συμφορουμίτη andreas72 δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα όπως τα λες. Τα έχω γράψει και έχω τσακωθεί.Τελείωσαν πια οι συζητήσεις που υπήρχαν κάποτε. Τελείωσαν οι ανταλλαγές πληροφοριών όσο αφορά οτιδήποτε έχει σχέση με τα controller. Τελείωσαν τα νήματα που λέγαμε " βάλε λίγο αέρα παραπάνω, βάλε λιγότερο αέρα, ενεργοποίησε από το πρόγραμμα τον καθαρισμό κ.λ.π". Τα νήματα κάποτε ήταν όλοκληρα σεντόνια τώρα σε 2-4 αναρτήσεις τελείωσε, έκλεισε.
Οσες φορές προσπάθησα να δώσω κάποιες πληροφορίες ή να ανεβάσω κάποια ρυθμίση σε controller, δέχτηκα " επίθεση" με αποτέλεσμα να τσακώνομαι.  Ρομαντικός και εγώ όπως και εσύ, διότι γνώρισα το φόρουμ 2013. Τώρα έπαψαν αυτά. Αν μιλήσεις θα σου την πέσουν. Διότι  το 2010 το πέλλετ ήταν άγνωστο, μετά το έμαθαν , και τώρα βγάζουν μεροκάματο. Γιαυτό δε θέλουν να λέγονται εδώ μέσα τέτοιες πληροφορίες. Ρωτάει κάποιος κάτι και δεν απαντάει κανείς. Μία απάντηση υπάρχει" βρες με στο fb ή στο προφίλ μου". Παλιότερα θα έπαιρνες αρκετές  απαντήσεις από  αρκετούς  οι οποίοι θα είχαν  τον ίδιο controller με τον δικό σου. Απλά σου λένε " αν μιλήσω θα μου τη πέσουν και δεν έχω όρεξη να τσακώνομαι." Τέλος πάντων......έτσι είναι τώρα. Μεροκάματο.
 

 
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": andreas72

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 16 Ώρες πριν #180843 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Έτσι , έτσι είναι!
Αλλά ξέρεις κάτι rofos ,
αν κάποιος φοβάται να μιλήσει γιατί θα του την πέσουν οι επαγγελματίες ,
κανονικό μπούλινκ δηλαδή ,
τότε έχει μεγάλη ευθηνή ο ιδιοκτήτης της σελίδας ,
που άφησε την σελίδα του, να του την πάρουν
Οι επαγγελματίες !
και από φόρουμ Αλληλεγγύης και συζητήσεων

, έγινε ,ένα είδος επαγγελματικού ψαρέματος.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ