Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus

Περισσότερα
5 Μήνες 23 Ώρες πριν #180844 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
ΒΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ *ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΕΤΑΙ * ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΨΕΙΣ ΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ(ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ😡😡)**ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ!! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 18 Ώρες πριν #180846 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
€148.80 με φπα, σιγά μην κλάψω σιγά μην φοβηθώ! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Μήνες 10 Ώρες πριν #180847 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Βέβαια υπάρχει και η άλλη πλευρά, επειδή σου αρέσει το αντικείμενο που λέγεται "πελλετ" ψάχνεις ότι πληροφορία μπορείς να βρεις για να βοηθήσεις εδώ στο φόρουμ, ξενυχτάς, μεταφράζεις, προσπαθείς να μπεις στη λογική του κάθε controller, έχεις και τις απαραίτητες τεχνικές γνώσεις, την ώρα που βοηθάς κάποιον  συμφορουμίτη παράλληλα κάποιος πονηρός παίρνει την πληροφορία  ( που εσύ πάλεψες να βρεις) και βγάζει λεφτάκια. Από τη μία ικανοποίηση που βοήθησες κάποιον από την άλλη αδικημένος. Αυτές τις ονομάζω "παραπλευρες απώλειες" θα έλεγα που δυστυχώς δεν μπορείς να περιορίσεις σε ένα ανοιχτό φόρουμ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν - 4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180874 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Εντάξει , κανείς δεν διαφωνεί ότι κάποιοι το έχουν επάγγελμα ,Και πρέπει να ζήσουν από αυτό !!!

και πολύ καλά κάνουν !!
Αλλά το να καταστρέφεις ένα φόρουμ που σε κάθε post , λες  το ρεύμα σκοτώνει πάρε τηλ.Θα με βρεις εκεί κτλ κτλ!       Εντάξει αλλά να ψαρεύεις πελάτες  εδώ ???

Αν θες πελάτες κάνε διαφημίσει στο ράδιο  ή στην ΤV .

Για να κλείσουμε αυτή την μικρή ιστορία,  είχα ένα σετ  micronova το είχα πάρει κάποτε για ρεζέρβα , και μάλιστα την είχα βγάλει και για πούλημα ,

ευτυχώς δεν έφυγε, αν θυμάμαι καλά , το κόστος ήταν 140-150e  .

Έφερα  ένα μάστορα στο σπίτι για να μου δόση λύση  ,
απλά πράγματα ,

έπρεπε να αγοράσω ένα κοντρολερ από 100 ευρώ και πάνω μου είπε  και για τα τεχνικά του 150e  φυσικά χωρείς απόδειξη .

Έκατσα και εγώ σήμερα , με την ησυχία μου, και έβαλα την ρεζέρβα που είχα πάρει κάποτε!  Και η ιστορία έλαβε τέλος.


ΥΓ. ααα Κώστα μην ανησυχείς σε θυμήθηκα και έβγαλα την πρίζα από την σόμπα ,να σε καλά !

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Last edit: 4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν by andreas72.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rofos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν - 4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180875 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΡΕΛΕ ΣΠΙΤΙ !!!ΑΝ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕΣ ΤΗΛ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΩΡΕΑΝ!!!ΔΕΝ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΟΜΩΣ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ😉😉 !!!!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΛΑ.Υ.Γ ΑΝ ΤΟ ΠΟΥΛΑΣ ΤΟ ΤΙΕΜΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗ ΤΙΜΗ
Last edit: 4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 4 Εβδομάδες πριν #180876 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Sunsystem BURNiT PM Comfort 25 Plus
Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ. ΑΡΑ ΟΤΑΝ  ΛΕΣ " ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ " ΠΡΟΦΑΝΏΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΜΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝΑΦΕΡΑ. ΔΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ. 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ