Καινουρια ξυλοσομπα syrios κακη αρχη

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161631 από ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Μολις χθες ηρθε η σομπα που τελικα αποφασισα να βαλω Ελληνικης κατασκευης 5χιλ λαμαρινα με φουρνο, ομορφη σχετικα και στιβαρη.



Αλλα σημερα ειδα πραγματα που δεν μ αρεσαν..




Ο φουρνος δεν σφραγιζει γιατι η πορτα ειναι πετσικαρισμενη προχωραμε σε αντικατασταση πορτας ακομα δεν αναψε.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161637 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Σομπα ολοκληρη αντικατασταση πριν την αναψεις και να πας να την ελενξεις αν ειναι στην περιοχη σου μονο σου!!!!!!!!!!πολυ η καπνιλα και το ντουμανι σε βλεπω φιλε!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Last edit: 6 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161641 από ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Στην περιοχη μου ειναι και μου την εφερε ο ιδιος και την εγκατεστησε οποτε δεν εχω θεματα του τυπου μηπως την χτυπησα καπου και τετοια.. το προβλημα ειναι στην πορτα του φουρνου αλλα καινουριο πραγμα και ειναι στραβο? Δηλαδη οταν καψει? Απεφυγα τις βουλγαρικες γι αυτο τον λογο :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161645 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Η Παναγια μαζι σου!θα δειξει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161679 από Kosmas71
Απαντήθηκε από Kosmas71 στο θέμα Καινουρια ξυλοσομπα syrios κακη αρχη
Φιλε Αντωνη καλησπερα,
Αφορμη για την απαντηση μου ειναι οτι στην περιπτωση σου βλεπω μια carbon περιπτωση που περασα εγω.
Και εγω λοιπον το 2013 αποφασισα να γυρισω σε πιο οικονομικες λυσεις θερμανσης και λογω του χωρου που διαθετω επελεξα να αγορασω μια υδραυλικη ξυλοσομπα.
Σαν Ελληνας λοιπον προτιμησα κατι Ελληνικο....
Δυστυχως ομως η επιλογη αυτη δεν μου βγηκε σε καλο, καθως μετα απο 10 αναμματα η σομπα σκεβρωσε και στραβωσε αγρια με αποτελεσμα να μην κλεινει η πορτα του θαλαμου καυσης σωστα, να παιρνει αερα και να λαμπαδιαζουν τα ξυλα, (παντα με σωστη πιεση και οχι μεγαλυτερη απο 1.5bar ).
Εγινε επιστροφη της σομπας και πηρα τα χρηματα μου πισω (μπορεις να ανατρεξεις στο φορουμ και να βρεις τα σχετικα ποστ)
Την επομενη ημερα αγορασα μια Βουλγαρικη Prity FG-W20 την οποια δουλευω ανελλιπως μεχρι και σημερα χωρις απολυτως κανενα προβλημα.
Δεν μπορω να σου πω τι να παρεις η τι να μην παρεις σου εκθετω απλως την δικια μου πικρη εμπειρια....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #161710 από ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Καλησπερα Φιλε μου. εγω δεν την ειχα αναψει καν να φανταστεις αλλα ισως ετυχε να παρει η πορτα στην κολληση της κλαπας.Την αναψα πρωτη φορα σημερα με την προυποθεση οτι αν στραβωσει θα παρω τα λεφτα μου πισω. Αντικατασταθηκε η πορτα και μεχρι ωρας δεν εχει καπνισει καθολου ουτε οταν ανοιγω την πορτα με φωτια μεσα ισα ισα μου τραβαει και την πορτα. Για να δουμε
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.127 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ