Σατουρ λέβητας

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166979 από Kostasseme
Σατουρ λέβητας δημιουργήθηκε από Kostasseme
Καλησπέρα έχω ένα λέβητα σατουρ συμπυκνώματων 25 τον 30Β μοντέλο έχω ένα θέμα εδώ και δυο μήνες μου βγάζει βλάβη 04 η οποία είναι ψευδό φλόγα έχουν έρθει μέχρι τώρα 4 μάστορες και δεν έχει γίνει τίποτα έφεραεφερα και μάστορα μέσα από την εταιρία της σατουρ τεχνικό μου το έκανε και σέρβις και πάλι τα ίδια το πρόβλημα ποιο είναι τώρα έχουμε αλλάζει το φωτοκύτταρο 3 μια φορά και μετά που ήρθε ο τεχνικός της σατουρ δούλεψε για μια εβδομάδα και μετά το φωτοκύτταρο το έλιωσε σαν να λιώνεις ένα στηλών με φωτιά το άλλαξα πάλι και τώρα δουλεύει αλλά για ποσό αν γνωρίζει κάποιος η του έχει τύχη κάτι τέτοιο και κάτι ακόμα στο ζεστό νερό χρήσης αν το βάλεις στην Τρίτη σκάλα μόλις πιάσει θερμοκρασία βγάζει βλάβη 016 υπερθέρμανση δυμεταληκκων κατ τέτοιο θα με βοηθούσαμε πολύ γιανα βρω μια άκρη γιατί έχω και την γυναίκα μου έγκυο και είναι στης μέρες της και κατάλαβαινετε αν γεννήθει με το καλό ο μικρός θα θέλει ζέστη .
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166980 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σατουρ λέβητας
Φιλε εχω το σατουρν τον παλιο 35000 θερμιδες οχι το συμπυκνωσης και 16 χρονια φωτοκυταρο δεν εχω αλλαξει!!!!!!!!!!!κατι μου λεει για το προγραμμα τις πλακετας......δεν τους λες να την αλλαξουν!!!!!!!!!!το φωτοκυταρο διαβαζει φλογα και σταματα τον πολλαπλασιαστη να κανει σπινθηρα στις ακιδες για την εναυση.εχουν ρυθμισει αερα καυσης και με μηχανημα τα καυσαερια αν ειναι οκ?η εταιρια δεν τα ξερει αυτα να τα κοιταξει και να τα αλλαξει αν χρειαστει μιας και καινουργιο?βαλτους ΧΕΡΙ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Last edit: 5 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #166985 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σατουρ λέβητας
τα μαστορια που ηρθαν τι ειδικοτητα ειχαν ?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 2 Μήνες πριν #167011 από Kostasseme
Απαντήθηκε από Kostasseme στο θέμα Σατουρ λέβητας
Τι ειδικότητα να ήταν ξέρω γω τεχνικός της εταιρίας ήταν σήμερα μου είπαν να βγάλω το κουτί μετά συμπυκνώματα και να δω αν είναι βουλωμένο αν δεν βγάζει συμπυκνώματα πρέπει να το ξεβουλωσω είμαι και σε επαρχία και δεν έρχονται κιόλας σήμερα θα έρθει ένας της περιοχής που κάνει συντήρησης σε τέτοιους λέβητες να το δει και αυτός και να δούμε τι θα γίνει έχω σκάσει αν δεν ήταν η καταστάσεις έτσι με το να περιμένω το μωρό να γεννήθει θα τους τον πηγεναμε αγκαλιά στην εταιρία τους αλλά τι να κάνω τώρα που δεν έχω χρόνο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ