Τεχνικό Εγχειρίδιο για σόμπες pellet BURNiT Comfor

Περισσότερα
5 Χρόνια 1 Μήνας πριν #167132 από ΣΑΚΙΣ
ευχαριστο κωστα θα το δω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171155 από Alekos1979
μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το μενού με της παραμέτρους του κρυφού μενού για την σόμπα Burnit Comfort PM 25Kw με control Fumis τι ακριβώς είναι το κάθε νούμερο στα setting!!!!Το email είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171156 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Φιλε ειναι ενα απο τα ποιο εφυες κοντρολερ και σχετικα δυσκολο διοτι δεν εχει επιλογη να ρυθμισεις 2 3 4 σκαλα αερα κοχλια καμιναδα καθως και χρονους σε καποια βηματα και λειτουργιες.τα εχουν περασει κατευθειαν στο προγραμμα.ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ!!!!!!!!!ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ και ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ!!!!! ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ :"ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ"!!!!!!!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ MICRONOVA η TIEMME KAI O X I ME TO FUMIS ALPHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πες μας τι προβλημα εχεις ?
Last edit: 3 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171160 από Alekos1979
Καλημέρα είμαι από Χίο και εδώ δεν γνωρίζει κανένας από τα setting και είπα να τα έχω όταν χρειαστώ κάτι να μην ψάχνουμε από εδώ και εκεί(επίσης μου ρίχνει γρήγορα το πέλλετ με αποτέλεσμα να μην προλάβει με το κάψει κανονικά,και έλεγα να το κάνω λίγο πιο αργό στο ρίξιμο(στην 1 σκάλα)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": xsefer

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ