Εργοστασιακες Ρυθμίσεις για King98-BKI

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157566 από nick84
Καλησπέρα,
Πρόσφατα έκανα σερβις στην σόμπα μου και ο τεχνικός έσβησε το serv και άλλαξε και κάποιες ρυθμίσεις στο μενου UT04 (πχ μου είπε οτι μου κατέβασε τη θερμοκρασία εκίνησης του ανεμιστήρα από 90 σε 65 βαθμούς). Από τότε νομίζω οτι η σόμπα δεν αποδίδει όπως απέδιδε στην αρχή. Μπορεί κάποιος να μου δώσει τις εργοστασιακές ρυθμίσεις για τη συγκεκριμένη σόμπα ή να μου προτίνει άλλες πιο αποδοτικές;

Ευχαριστώ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157573 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Αν ψάξεις εδω στο φόρουμ υπάρχουν οι επεξηγήσεις του μενού τι κανει το καθένα.Στανταρ ρυθμίσεις δεν υπάρχουν.θα έπρεπε η να τις εχεις γράψει αφου μπαίνεις στο κρυφό μενού η να τις ζητήσεις απο τον τεχνικό που ήρθε και ρύθμισε.αν δεν βρεις τις επεξηγήσεις να τις ανεβάσω πάλι εδω το βράδυ.ψαξε όμως σόμπα prodocaldo. Grace. King. Εδω στο φόρουμ. θα τις βρεις

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157577 από nick84
Απαντήθηκε από nick84 στο θέμα Εργοστασιακες Ρυθμίσεις για King98-BKI
Ευχαριστώ αλλα επειδη εγινε παραμετροποιηση των τιμων εγω δεν ξερω ποιες ειναι οι πρωτοτυπες και ποιες εχουν αλλαχτει. Οπως και να εχει εχω διαβασει τι κανει η καθε μια και το ψαχνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157579 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Εφόσον γνωρίζεις το τι κανει η κάθε παράμετρο αν π.χ. θες να ανεβάσεις το μοτερ που φυσά στο χώρο πας στη σκάλα π.χ 4 και στην αντίστοιχη παράμετρο στο μενού ανεβάζεις τις στροφές .εαν εχει κάποιος τις ρυθμίσεις στάνταρ να σου πει μονο ετσι θα τσεκάρεις αν ειναι οκ.με τον τεχνικό δεν μπορει να σου τα πει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157605 από nick84
Απαντήθηκε από nick84 στο θέμα Εργοστασιακες Ρυθμίσεις για King98-BKI
Δεν ξερωα απλα τη συναρτηση τροφοδοσιας, ανεμιστηρα καπνου και ανεμιστηρα εσωτερικου χωρου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ