Φίλτρο καμινάδας με νερό

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52666 από HellenicPellets
Απαντήθηκε από HellenicPellets στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Θα σας παρακαλούσα να μου επεξηγήσετε πιο είναι το ζήτημα για το οποίο πρέπει να συμβουλευτώ τους όρους χρήσης. Δεν εκτελούμε διαφήμιση των προϊόντων μας. Έτσι και αλλιώς έχει αναφερθεί οτι το προιόν είναι της εταιρίας μας, οπότε ποια διαφήμιση θεωρείτε οτι εκτελείται απο το άνωθεν μήνυμα μας?Δεν είναι κάτι το οποίο είναι της λογικής μας και δεν μπήκαμε απρόκλητα για να προτείνουμε κάποιο προϊόν μας.
Μια που επιτρέπεται η ανώνυμη αναφορά σε προϊόντα μας κατονομάζοντας συγκεκριμένα την εταιρία μας, δεν θεωρείτε οτι θα έπρεπε να επιτρέπεται και η Επώνυμη και συγκεκριμένη αναφορά της εταιρίας μας σε αυτά τα προϊόντα ώστε να μην προκαλείται παρανόηση, αλλά και απλά ώστε να επιλυθεί τυχόν πρόβλημα?
Εάν κάτι τέτοιο δεν είναι επιτρεπτό τότε ποιος είναι ο λόγος της συζήτησης?
Η παρέμβαση η δική μας ως Hellenic Pellets αλλά και η δικιά μου ως τεχνικό θα πρέπει να περιορίζεται σε προϊόντα άλλων εταιριών μόνο, μια που η αναφορά σε δικά μας προϊόντα είναι διαφήμιση?!
Εάν έγραφα ως Γιώργος Χατζηγιάννης σκέτο, θα ήταν λιγότερο προσβλητικό προς τους όρους χρήσης παρόλο που όλοι θα γνώριζαν ποιός είμαι και ποια είναι η εταιρία στην οποία δραστηριοποιούμαι?

Με σεβασμό, για την Hellenic Pellets
Χατζηγιάννης Γιώργος
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by HellenicPellets.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52693 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Αγαπητέ κύριε Χατζηγιάννη, μην το συνεχίζετε σας παρακαλώ.

Αν κάνατε τον κόπο να διαβάσετε τους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ, όπως σας υποδείχθηκε παραπάνω, δε θα εκφράζατε την παραπάνω απορία.

Σας παρακαλώ και εγώ λοιπόν για μια ακόμα φορά να τους μελετήσετε προσεκτικά. :)


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52699 από HellenicPellets
Απαντήθηκε από HellenicPellets στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

GT έγραψε: Αγαπητέ κύριε Χατζηγιάννη, μην το συνεχίζετε σας παρακαλώ.

Αν κάνατε τον κόπο να διαβάσετε τους Όρους Χρήσης και Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ, όπως σας υποδείχθηκε παραπάνω, δε θα εκφράζατε την παραπάνω απορία.

Σας παρακαλώ και εγώ λοιπόν για μια ακόμα φορά να τους μελετήσετε προσεκτικά. :)


Καλησπέρα σας,

Μια που είδα τους κανόνες και τους μελέτησα και παρ' όλα αυτά συνεχίζει να υπάρχει η απορία μου, παρακαλώ να μου υποδείξετε ακριβώς το κομμάτι, εάν έχετε την ευγενή καλοσύνη, το οποίο παραβιάζω ώστε να μπορέσω και εγώ να συμμορφωθώ πλήρως.

Για την Hellenic Pellets
Χατζηγιάννης Γιώργος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52704 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Με ποιον τροπο αραγε θα μπορουσε η HELLENIC PELLETS ν απαντησει σε καποιον ο οποιος εξεφρασε παραπονα για καποιο προιον της?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52709 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Μιάς που ξαναμπήκα, και γνωρίζοντας το Γιώργο, προσωπική μου άποψη είναι πως δεν "ψαρεύει" πελάτες στο φόρουμ, απλά δηλώνει τη παρουσία του σαν εταιρεία, όπως και πολλοί άλλοι φίλοι.
Η προστασία από τυχόν κακόβουλες κινήσεις είναι απόλυτα ζητούμενο, αλλά δε νομίζω να ισχύει ούτε στο ελάχιστο στην εδω στιχομυθία

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52711 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Αγαπητέ κύριε Χατζηγιάννη, αλοίμονο αν χρειαζόταν να αναλύουμε τους όρους και κανόνες σε οποιονδήποτε δεν τους αντιλαμβάνεται.

Νομίζω ότι είναι διατυπωμένοι ρητά και με σαφήνεια, κατά τρόπον ώστε δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.

Αν δεν τους αντιλαμβάνεστε, παρακαλώ μη συνεχίζετε.

Ευχαριστώ.


Στέργιο, ο συμφορουμίτης απευθύνθηκε στο φόρουμ για να εκθέσει το πρόβλημά του.
Αν ήθελε να συνομιλήσει με την εταιρία, θα το πραγματοποιούσε.
Μια απλή αναζήτηση στο google δίνει όλα τα στοιχεία επικοινωνίας, όπως και τον τηλεφωνικό αριθμό που παρατέθηκε παραπάνω.
Η προθυμία εξυπηρέτησης εκ μέρους της εταιρίας αναγνωρίστηκε και έγινε σεβαστή, γι' αυτό και δεν διαγράφηκε και το τηλέφωνο.

Οτιδήποτε άλλο είναι νομίζω περιττό.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ