Αγορά κασσέτας τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30921 από skreiker
Απαντήθηκε από skreiker στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ B) ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΣΣΕΤΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ:1 NORDPEIS N25
2 LOTUS H570
3 Edilkamin
4 LA NORDICAΤΟ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ 92ΤΜ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΕΡΑΓΩΓΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ . ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ !!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Υ.Γ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ Ο ASTERIS ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ :cheer: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30925 από skreiker
Απαντήθηκε από skreiker στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

Asteris έγραψε: Όποια σου αρέσει, σχεδόν ίδιες είναι, λιγο δυνατότερη μόνο η Invicta.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΣΣΕΤΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ:1 NORDPEIS N25
2 LOTUS H570
3 Edilkamin
4 LA NORDICAΤΟ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ 92ΤΜ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΕΡΑΓΩΓΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ . ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ !!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Υ.Γ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ Ο ASTERIS ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30932 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

alekos έγραψε: ξερει καποιος πως μπορω να βγαλο απο το υπαρχον τζακι τις πλακες μαντεμιου για να τοποθετισω την κασετα?


Συνήθως έχουν μπουλόνια με παξιμάδια, που όμως ξεβιδώνωνται από την πάνω μεριά, πράμα που σημαίνει ότι θα χρειαστεί να ανοίξεις από πάνω την γυψοσανίδα ή ότι έχει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30942 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

skreiker έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ B) ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΣΣΕΤΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ:1 NORDPEIS N25
2 LOTUS H570
3 Edilkamin
4 LA NORDICAΤΟ
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ 92ΤΜ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΕΡΑΓΩΓΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ . ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ !!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Υ.Γ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ Ο ASTERIS ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ :cheer: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Καμία δεν κάνει. Θες monoblocco για να στείλεις αεραγωγούς σε όλα τα δωμάτια, μην παλεύεις με κασέτες. Ή τουλάχιστον κάποιο foyer που να παίρνει μεταλλικό αεροθάλαμο με μεγάλο βεντιλατέρ από κάτω (τύπου Nordica Focolare 80). Και καλό είναι να έχεις και πάνω από 10kW ισχύ για τέτοια εφαρμογή, είδικά αν είσαι B.Ελλάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30953 από skreiker
Απαντήθηκε από skreiker στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ASTERIS ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΛΛΑ TO MONOBLOCO TI ΕΙΝΑΙ???
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΧΤΙΣΤΩ ΤΖΑΚΙ ΚΑΣΕΤΑ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΩΜΑΤΙΑ !!!! ΕΙΜΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΑΣΧΕΤΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30955 από skreiker
Απαντήθηκε από skreiker στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ASTERIS ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΑΛΛΑ TO MONOBLOCO TI ΕΙΝΑΙ???
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΧΤΙΣΤΩ ΤΖΑΚΙ ΚΑΣΕΤΑ ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΡΟΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΒΕΝΤΙΛΑΤΕΡ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΩΜΑΤΙΑ !!!! ΕΙΜΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΑΣΧΕΤΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.073 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ