Ωραία... το πήρα!!! Τώρα ποιος το βάζει;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39886 από nicktg
Απ: Μετατροπή απλού τζακιού σε ενεργειακό
Παιδια γεια σας εχω ενα προβλημα που δεν ξερω πως να το λυσω ..
προσφατα αγορασα απο το Leroy ενα ενεργειακο τζακιχωρις αεραγωγους με φυσικη ροη αλλα δεν εχω βρει εναν μαστορα να μου το βαλει θα ηθελα τις προτασεις σας μενω Αγιο Στεφανο Αττικης.
Ο προηγουμενος που ειχα μπλεξει με ειχε βαλει και αγορασα 1 πακετο πετροβαμβακα με αλουμινιο απο το Leroy και περσιδες οπως και 3 μετρα φ200 ινοξ σωληνα και δυο γωνιες αυτα αισιως τα εχω σαν προικα.. με ενδιαφερει αν καποιος ειχε καλη εμπειρια απο τον εγκαταστατη του και σε λογικες τιμες.
το προσωπικο μου μειλ ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

H Φαση είναι οτι οι δυο τελευταιοι που ρωτησα αρχισαν καπως ετσι..... λοιπον τα υλικα μου ειναι καπου 700 ευρω... φυσικα επαθα εγκεφαλικο !!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39888 από GeoTa
Αν δεν κανω λάθος στην Αττική ειναι το μέλος "Βασιληις" ή κάπως έτσι ο οποίος πρέπει να ασχολείται επαγελματικά. Δε γνωρίζω κάποιον άλλο. Κανε μια αναζήτηση θα βρεις το μειλ του και ελα σε επαφη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #40575 από Μπάμπης
Τα υλικά φιλαράκο τόσα είναι δύστυχος :( και εννοώ πετροβάμβακα, γυψοσανίδες, καμινάδες κλπ... ζήτα από τον μάστορα σου αναλυτική λίστα και ρώτα σε μαγαζιά να δεις τις τιμές.

Πάρε τον Βασίλη να σου δώσει τιμή.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Μπάμπης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42530 από nicktg
Πω πω ρε παιδια ειχα την εντυπωση πως θα μου κοστιζε καμια 400-500 ευρω αυ θα το θεωρουσα λογικο αλλα τα ποσα που ζητανε ειναι αστρονομικα! :ohmy: παντως ευχαριστω για τις απαντησεις σας και αν θελετε λογω του οτι ειναι φορουμ μπορουμε νομιζω στα μετα του εφικτου να προτεινυμε σωστους επαγελματιες σαν ιδιωτης προς ιδιωτη.. αν κανω λαθος διορθωστε με :blush:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #42531 από DOOM_NX

nicktg έγραψε: Πω πω ρε παιδια ειχα την εντυπωση πως θα μου κοστιζε καμια 400-500 ευρω αυ θα το θεωρουσα λογικο αλλα τα ποσα που ζητανε ειναι αστρονομικα! :ohmy: παντως ευχαριστω για τις απαντησεις σας και αν θελετε λογω του οτι ειναι φορουμ μπορουμε νομιζω στα μετα του εφικτου να προτεινυμε σωστους επαγελματιες σαν ιδιωτης προς ιδιωτη.. αν κανω λαθος διορθωστε με :blush:

Καημένε... Πήρες τζάκι χωρίς να υπολογίσεις περαστικά; :unsure:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #46521 από maraplus
Ισως τα μαστορια που παρακολουθούν το forum να πρeπει να βγαλουν μια προσφορά για τα μελοι του forum ώστε να μην ψαχνουν ο καθενας στα μαγαζια της γειτονιας του
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ