Τζάκι Nordpeis

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44031 από Ferezz
Τζάκι Nordpeis δημιουργήθηκε από Ferezz
Καλησπερα παιδια, θελω να παρω ενα τζακι ενεργειακο αεροθερμο. το σπιτι μου ειναι τελευταιος οροφος 100 τμ. μου εχουνε πει για το Nordpeis Manhatan οτι ειναι πολυ καλο και οτι θα με καλυψει. Δεν το ξερω ομως καθολου. Εχει βαλει βαλει κανεις να μου πει σχολιο για το συγκεκριμενο τζακι? Επισησ θα ηθελα να βαλω αεραγωγουσ και στα δωματια. Γινεται με τo Nordpeis?
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Ferezz.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44152 από Ferezz
Απαντήθηκε από Ferezz στο θέμα Τζάκι Nordpeis
κανεισ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44161 από mourgos
Απαντήθηκε από mourgos στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Φίλε μου ειναι πολυ ποιοτικά ενεργειακά τζάκια. Ειναι σκανδιναβικης κατασκευής. Το έχω δει να δουλεύει σε χώρο και έπαθα πλάκα. Δεν είμαι ειδικός αλλα μου ενθουσιάστηκα. Αξίζει να δεις καλύτερα. Υπάρχει έμπορος στην θεσσαλονικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44482 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Τζάκι Nordpeis

Ferezz έγραψε: Καλησπερα παιδια, θελω να παρω ενα τζακι ενεργειακο αεροθερμο. το σπιτι μου ειναι τελευταιος οροφος 100 τμ. μου εχουνε πει για το Nordpeis Manhatan οτι ειναι πολυ καλο και οτι θα με καλυψει. Δεν το ξερω ομως καθολου. Εχει βαλει βαλει κανεις να μου πει σχολιο για το συγκεκριμενο τζακι? Επισησ θα ηθελα να βαλω αεραγωγουσ και στα δωματια. Γινεται με τo Nordpeis?

Φιλε μου το εχεις ο μπατζανακις μου στα Γρεβενα και ειναι φοβερο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45778 από spyroseros
Απαντήθηκε από spyroseros στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Το έβαλα πριν από λίγες μέρες. NOrdpeis Barcelona. Aν και εμείς εδώ δεν έχουμε βαρύ χειμώνα και ο χειμώνας δεν έχει ξεκινήσει ακόμα καλά το ανάψαμε αρκετές φορές ήδη και με ελάχιστα ξύλά και την ρύθμιση του αέρα στο χαμήλο για να καίει αργά τα ξύλα σκάσαμε στην κυριολεξία. Δεν είναι αερόθερμο. Το σπίτι μου είναι μεζονέτα 115 τμ και ζεστένει άνετα και πάνω όλο τον όροφο έχονταας 1 βαθμό διαφορά από ότι κάτω. Ικανοποιημένος για αρχή για να μην πω ενθουσιασμένος. Περιμένω τα κρύα να δω. Πρέπει να καις όμως ξερά ξύλα. Η εστία και το τζάμι όταν μαυρίσει από χλωρά ξύλα ή όταν έχει χ αμηλή καύση με το που βάζω λίγα ξύλα μέσα και ανοίγοντας τον αέρα πλήρως καθάρίζουν πλήρως. Γίνεται σκέψου κάτι σαν πυρόλυση όπως στις ηλεκτρικές κουζίνες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #46169 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Τζάκι Nordpeis
Εγω δεν μπορω να καταλάβω , πως ισχυρίζονται , οτι στην εστια μεσα εχουν 800 βαθμους ?????
Απο περιέργεια , και γιατι μαρεσουν , έκατσα και ειδα τεχνικά χαρακτηριστικά .....
εεεεεε έξοδο καυσαερίων λεει 315 βαφμους...... που πανε ρε παιδια 500 βαθμοί διαφορα ?????

Κατα τα αλλα ειναι πολυ θεαματικά , τωρα γιατι τον αερα πανω απ την φωτια τον λενε 3τογενη και εχουν μονο αυτοί ??? παλι δεν το καταλαβαίνω , αφου και το δικο μου το dovre ετσι ειναι !!!!

Και γιατι ειναι μονο 10 KW !
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by house.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ