Ανοξείδωτοι σωλήνες υδραυλικού τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58404 από ltthemis
Για υδραυλικά τζάκια μιλάω, δεν έχουν αυτά πρόβλημα με την πίσσα στους σωλήνες που ζεσταίνουν το νερό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58433 από androutso
Για ποιο τζακι μιλας?

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58519 από ltthemis
Απαντήθηκε από ltthemis στο θέμα Ευχαριστώ
Δεν μιλάω για κάποιο συγκεκριμένο. Θέλω να βάλω υδραυλικό τζάκι, αλλά αν απαιτείται να καθαρίζω και να τρίβω σωλήνες κάθε μιά εβδομάδα θα βάλω αερόθερμο. Διότι δεν αρκεί η οικονομία, χρειάζεται να είναι και πρακτικό!
Ανακεφαλαιώνοντας τα όσα έχω πει προηγουμένως, υπάρχει πρόβλημα στα υδραυλικά τζάκια με την πίσσα στους σωλήνες (εξωτερικά - το κομμάτι που είναι στην εστία);
Ευχαριστώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58527 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Ευχαριστώ
Για ποιο μοντέλο τζακιου σκέφτεσαι?
Γιατί υποθέτω ότι το πρόβλημα παρουσιάζεται στα ανοιχτά τζακια που βάζουν πατέντα σωλήνες και έχουν άμεση επαφή τα καυσαέρια με τις σωλήνες. Στα υδραυλικά μονομπλοκο και στα υδραυλικά foyer, πως θα επικαθήσει πίσσα όταν δεν υπάρχει άμεση επαφή των σωλήνων με τα καυσαέρια?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #58560 από ltthemis
Απαντήθηκε από ltthemis στο θέμα Ευχαριστώ
αυτό που γράφω το έχω διαβάσει στο διαδίκτυο, δεν ξέρω αν ισχύει. Εσάς τι λέει η εμπειρία σας; υφίσταται τέτοιο πρόβλημα στα υδραυλικά τζάκια;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.189 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ