Salgueda Insert 700 GV

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60744 από james77
Απαντήθηκε από james77 στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
και να φανταστεις ποσο εχω διαβασει απο τα αλλα ποστ εδω στο φορουμ,του εστειλα το μοντελο να το δει και θα με παρει αυριο τηλ να μου πει,αυτος συνεργαζετε με καποιον της edilkamin και εχει βαλει αρκετες απο αυτην ,την salgoueda 700 GV την εχει ακουστα αλλα δεν εχει βαλει καπου.Ειμαι κα ασχετος με αυτα γαμωτο μ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60746 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
θα σε βοηθησουν εδω τα παιδια σαν πιο ειδικοι ,,,εγω μονο θα σου πω ,,,, βρες 3-4-5... τζακαδες πριν καταληξεις .... μπορει να βιαζεσαι να ζεσταθεις αλλα.... το ραβε ξηλωνε ειναι πολυ χειροετρο απ την οποια αναμονη ...ευχομαι ολα να πανε καλα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": james77

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60750 από james77
Απαντήθηκε από james77 στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
Σ ευχαριστω το ελπιζω και εγω φαντασου και τωρα διαβαζω εδω στο φορουμ.... ρε παιδια κανενα καλο τζακα που να ειναι ηρακλειο κρητηςςςςς????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60761 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
Θεωρητικά το ότι δεν έχει ξαναβάλει την ίδια, δε λέει κάτι.

Και άλλοι που έβαλαν, τα βλέπουμε τα αποτελέσματα της εμπειρίας τους καθημερινά εδώ...

Αν είναι καλός μάστορας, δεν κάνει τσαπατσουλιές και ακολουθήσει τις οδηγίες του κατασκευαστή, χωρίς να σου λέει "...ξέρω εγώ, αυτό δε χρειάζεται, το άλλο θα το κάνω με τον τρόπο μου...", λογικά δε θα έχεις πρόβλημα, μην ανησυχείς.

Τα πράγματα είναι απλά: Read The Fuckin' Manual .
Δεν είναι καμιά επιστήμη η εγκατάσταση.


Ακόμα στα πετρέλαια...
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by GT.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60763 από james77
Απαντήθηκε από james77 στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
ουφφ διαβασα αρκετα ..θα διξει ,παντος με ενοχλησε αυτο που μ ειπε για τις περσιδες,ενω εδω διαβαζω οτι χρειαζετε μου δημιουργει ανασφαλεια θα περιμενω τηλ του αυριο να δω τι θα μου πει και παλι σας ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #60794 από james77
Απαντήθηκε από james77 στο θέμα Salgueda Insert 700 GV
μιλησα με τον τζακα σημερα το πρωι και του ειπα παλι και για περσιδες,καμιναδα ινοξ χωνευτη και για
τρυπα στο τζακι να περνει αερα απο εξω,το κοστολογιο ανεβηκε απο τα 300 για την τοποθετηση της κασετας στα 600 μιας και θα βαλει και και αλλα υλικα.Επεμενε οτι οι περσιδες δεν ειναι απαραιτητες και οτι η γρυλιες που εχει το τζακι για να βγαζει τον αερα ειναι αρκετες,σε αυτην την εμμονη του μαλλον εχει να κανει και οτι η φουσκα μου δεν ειναι απο γυψοσανιδα αλλα ειναι χτιστη(ειχε μπει κομματι κομματι απο μπετον)οποτε ειναι και πιο μπελαλιδικη η δουλεια...στο τελος ομςσ τα βρηκε ολα σωστα και πρεπει να γινουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ