Αντικατάσταση μαντεμένιου με κασέτα ή foyer ή monoblocco;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72738 από ΠΑΝΟΣ Π

dimlyk έγραψε: ισως ημουν λιγο υπερβολικος ... αλλα καθοτι το επαγγελμα θεωρω οτι δεν μπορω να προτεινω αβιαστα λυσεις του στυλ ...γκρεμιστε τα παντα :)

αν εχεις τα σχεδια της μελετης ενας μηχανικος με μια σχετικη πειρα μπορει να σου υποδειξει και χωρις μελετη που μπορεις να κανεις μερικες τρυπες ...και ειδικα αν δεν ακουμπας σιδερα εινι πολυ πιο ευκολο...θα σου προτεινα ομως να τις αποφυγεις ...γιατι αν μελλοντικα κατι αλλαξει θα σου μεινουν οι τρυπες κι αντε να τις κλεινεις :) ...
ενω αν σε βολευει μια γυψοσανιδα να καλυψεις τα καναλια σου εισαι και πιο καλα απο αποψη κυκλοφοριας του αερα μια και δεν θα τον αναγκασεις να παει προς τα κατω


Και εγω προτιμώ να βαλω καναλι με γυψοσανιδα για το φοβο ότι νε μεν εχω κανει ανακαίνιση προσφατα στο σπιτι αλλα τα μπετα είναι παιλαια και δεν γνωριζω μηπως εχει καποιο θεμα ανοίγοντας 3 τρυπες σε μια επιφανια περιπου 15 ή 15 τμ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #72742 από dimlyk
εγω ο ασχετος ...αλλα δεν ριχνεις μια ματια σε κασετες ?
μια χαρα εγκαταστασεις εχουν κανει τα παιδια εδω μεσα ...κανε και μια περιηγηση ,,μπορει να σ αρεσει καμμια ιδεα ... :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73142 από ΠΑΝΟΣ Π

dimlyk έγραψε: εγω ο ασχετος ...αλλα δεν ριχνεις μια ματια σε κασετες ?
μια χαρα εγκαταστασεις εχουν κανει τα παιδια εδω μεσα ...κανε και μια περιηγηση ,,μπορει να σ αρεσει καμμια ιδεα ... :)


Και φυσικα διαβαζω στο FORUM και αρκετα μαλιστα όταν εχω χρονο. Γενικα το ψαχνω όπως ολοι αλλωστε για να κανουμε ότι καλυτερο γινετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73396 από ΠΑΝΟΣ Π
Πηρα μια προσφορα για να γκρεμίσω εξ αρχης το τζακι και να τοποθετησω ενεργειακο LINEAVZ πρισμα 80. μπορειτε να πειτε τις γνωμες σας για την παραπανω εστια??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ