Επιλογή τζακιού από katerina70

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102902 από trelos_panos
Απαντήθηκε από trelos_panos στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70

anisos έγραψε:

trelos_panos έγραψε:

aggelost έγραψε: στην infacoma ξεχωρισαν απο ελληνικα camino desing regal και πολυ καλα λογια τα niber καινουργια με διπλες κοφτρες και κλαπετο να μας πει και κανας φιλος εαν εχει δει τα nef ....


με πολύ καλό και γνωστό εγκαταστάτη φίλος που του έφτιαξα το σπίτι έβαλε nef,χώρια που το περίμενε 2,5 μήνες.....δεν έχει την απόδοση συγκριτικά με άλλες επώνυμες βέβαια.Όταν έχεις την άποψη και μπορείς να συγκρίνεις..... απομακρύνεις πολλές εταιρείες.Camino design απογοήτευση πάλι.... για regal δεν έχω ιδέα

γιατι οχι Camino design????? εγω τα βρισκω μια χαρα τζακια..


έχει βάλει γνωστή μου με όλες τις προυποθέσεις...μονώσεις κλπ και μέσα στο καλοκαίρι θα το αλλάξει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102928 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70
εχει βαλη κενουριο μοντελο η απο τα παλια???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102963 από trelos_panos
Απαντήθηκε από trelos_panos στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70
πέρυσι τέτοια εποχή το έβαλε και της είπε ότι ήταν νέο μοντέλο.....αν έχει αλλάξει ήδη το μοντέλο του δε το γνωρίζω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #102978 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70
Αυτα ειναι τα λαθη των ελληνων παντως ειχα ακουση καλα λογια αλα 2000 δεν τα εχω για πεταμα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": katerina70

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #105858 από katerina70
Απαντήθηκε από katerina70 στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70
Ευχαριστώ όλους σας. Γιατί θα αλλάξει το Camino Design η γνωστή του trelos_panos? Mου τα πρότειναν και αυτά μαζί με τα starfire. Ο τζακάς μου λέει ότι μπορούμε από τον πάνω όροφο που θα μπει το τζάκι να πάει ο ένας αεραγωγός στο κάτω υπνοδωμάτιο και με ταφ και στο δίπλα υπνοδωμάτιο κάτω. Αυτή η 'ανάποδη' ροή δουλεύει, είναι λογική ή να μην το σκέφτομαι?

Εδώ που είμαι δε βρίσκω όλες τις μάρκες (για παράδειγμα δεν έχω βρει Nordpeis, Dovre ktl). 'Exω βρει Edilkamin, LaNordica, Seguin, Καμινοτεχνική, Turbo Fonte, Starfire, Palazetti, Piazetta, CaminoDesign..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #105859 από katerina70
Απαντήθηκε από katerina70 στο θέμα Επιλογή τζακιού από katerina70
Ευχαριστώ δηλαδή δεν είσαι ευχαριστημένος από τη starfire εστία σου? Αν την άλλαζες τώρα ποια θα έβαζες? Όντως φαίνεται σοβαρή εταιρία, με μια ματιά είδα ότι μέσα είναι όλο μαντέμι ενώ της Εdilkamin η Tecno σειρά έχει μόνο στο κεντρικό σημείο μαντέμι και γύρω γύρω ..λαμαρίνα (τα λέω σωστά?).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ