Επιλογή τζακιού

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134630 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού

ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ έγραψε: To πρώτο το έχω δει live, όχι όμως αναμμένο. Έχει πραγματικά πολύ καλό φινίρισμα. Να σου πως την άποψή μου, ούτε Piazzeta, Palazzeti, Montegrappa, κανένα "κορυφαίο" ιταλικό δεν έχει το φινίρισμά του. Σαν κατασκευή, λεπτομέρεια, φινίρισμα, απλά ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ιταλικό πιστεύω.

Έχω δει να καίει Dovre σε video, παιδιών από εδώ μέσα και από το youtube. Στο θέμα κάυση και ρύθμιση αυτής...... ΜΟΝΟΚΟΥΚΙ στο Dovre. Εκτιμώ [χωρίς να τα έχω δει να καίνε (ΕΣΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ)], ότι το Dovre είναι πιο σοφιστικέ επιλογή, με πιο μελετημένη καύση, ενώ το άλλο έχει πιο καλή εμφάνιση.
Προσωπικός ψήφος στο Dovre.


Οπότε από άποψη απόδοσης προτείνεις το Dovre;
Δυστυχώς το Dovre δεν κατάφερα να το βρω. Κοίταξα Καρδίτσα, Τρίκαλα, Λάρισα αλλά δεν μπόρεσα να το βρω κάπου.

house έγραψε: Αξιόπιστο τζακα στην λαρισα δεν ξερω , βεβαία πηγα σε ολους , αλλα με τις βλακείες που ακουσα και με αυτα που ειδα έστριψα ! Θα μου πεις ουτε ενας , οκ , δες καλύτερα τερμα καρδιτσης τον πιτσιρικά (ονόματα δεν λεω,μετα το νεκροταφείο αριστερά ) !Εχει το δοβρε να το δεις !


Καλησπέρα φίλε μου. Ο τζακάς που αναφέρεσαι είναι ο Τζ@τζ@κης. Αν ναι πήγα σήμερα αλλά δεν έχει τα Dovre. Λέει βέβαια ότι μπορεί να βρει όποια εταιρεία θέλω (με ότι αυτό συνεπάγεται).
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by sotos_gr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134635 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Επιλογή τζακιού
Ειναι κι αλλος αλλα αν εννοει ο Ηοuse αυτον που καταλαβα αστο καλυτερα.
Mε τα τζακια ο Αχιλλεας δεν εχει καμμια σχεση απλως τα εβαλε στο μαγαζι για να βγαλει κανενα μεροκαματο.
Τον ξερω απο μικρο παιδι μιας και ειμασταν γειτονια οταν εμενα στο πατρικο μου.
Αν τα χερια σου πιανουν η εχεις γνωστο κανεναν καλο τζακα,παρε το τζακι απ οπου το βρεις πιο φθηνα και περασε το μονος σου.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sotos_gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134644 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού

stergiosbik έγραψε: Αν τα χερια σου πιανουν η εχεις γνωστο κανεναν καλο τζακα,παρε το τζακι απ οπου το βρεις πιο φθηνα και περασε το μονος σου.


Το θέμα είναι ότι το συγκεκριμένο δεν το έχω βρει... :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134645 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού
Αν και το ερώτημα παραμένει LaNordica Monobloco Piano 750 ή Dovre 2180

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134647 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Επιλογή τζακιού
Δες τα και τα 2 ΑΝΑΜΜΕΝΑ. "Παίξε" λίγο μαζί τους να δεις τη λειτουργία τους. Μην κολάς στο αν το DOVRE το δεις μόνο με ανοιγόμενη πόρτα.

Μετά, εσύ αποφασίζεις.....
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": sotos_gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #134648 από sotos_gr
Απαντήθηκε από sotos_gr στο θέμα Επιλογή τζακιού
Αναμμένα πώς να τα δω; Εδώ το dovre δεν μπορώ να το δω ούτε σβηστό. Εκτός και αν εννοείς από κάποιον κάτοχο. Αν και μάλλον η εποχή που ανάβουν το τζάκι έχει παρέλθει.

Πάντως όντως αν υπάρχει κάποιος κάτοχος και χρήστης του forum που θα μπορούσε να μου δείξει ένα από τα δύο και να μου δώσει πληροφορίες σίγουρα θα βοηθούσε.
Last edit: 9 Χρόνια 11 Μήνες πριν by sotos_gr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ