Βοηθεια επιλογης-συμβουλης για ενεργειακο τζακι

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131281 από theoilia
alexgr γράφε με μικρά σε παρακαλώ

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131313 από aggelost
Εταιρίες υπάρχουν πολλές και καλές clam ,mondegrapa,nordika,bruner ,supra, seguin,kratki,norbeis,....ελληνικές καμινοτεχνικη,nef,niber,σαμουκατζιδης μεγάλο ρόλο παίζει η τοποθέτηση κάτι απλό αλλά για μερικούς άγνωστο ψάξε μην σου λένε αυτή η εστία είναι η καλύτερη όλες η γνωστές μάρκες καλές είναι πως θα την βάλεις ....
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by PRIMUS 45.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alexgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131392 από ΑΒΕΛ
Επειδή παράλληλα με την αγορά θα πρέπει να κοιταμε κ το μετά,δηλαδή κατανάλωση,αν κ ξέρω αυτό είναι κάτι το σχετικό κ διαφέρει απο σπίτι σε σπίτι θα ήθελα τα φώτα σας.Δυστηχώς στην Αθήνα τα ξύλα είναι ακριβά κ όχι στεγνά,σε τι ποσότητες κατανάλωσης κυμαίνεστε μιας κ ο φετινός χειμώνας δείχνει να τελειώνει.Προτείνετε κάποιο ξύλο,μπριγκέτα;Ώρες καύσης;Βρίσκομαι κοντά στην απόφαση για το oliwia18 μιας κ η εταιρία του κυρίου Φιλιππακόπουλου μου φαίνεται πολύ αξιόπιστη κ με εμπειρία στο θέμα.Οσοι μπορούν να βοηθήσουν ή να με κατευθύνουν κάπου μες στο forum μιας κ τα περισότερα είναι σκόρπια ευπρόσδεκτοι.Εννωείται όσοι κατέχουν ΚΡΑΤΚΙ κ όχι ΜΟΝΟ,αλλά μένουν Αθήνα οποσδήποτε τα φώτα τους.Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131395 από caftis
Πήγαινε στην ενότητα Παρουσιαστε το τζάκι σας είναι ολα εκει μαζεμένα και οτι άλλο θες ρώτα.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131419 από ΑΒΕΛ
Φίλε caftis,επειδή τα σπίτια μας είναι μεζονέτες κ στα ίδια τετρ.μέτρα,έχεις το τζάκι που ενδιαφέρομαι κ εγω,θα μπορούσες να μου απαντήσεις λιγο πιο συγκεκριμένα μετα απο ενα χρόνο που το δούλεψες.Θα μου ήταν χρήσιμο να μου πείς αν έλυσες το πρόβλημα της θέρμανσης στο σπίτι σου κ πόση κατανάλωση σε ξύλα είχες τη σεζόν;Απο τις συζητήσεις έχω καταλάβει οτι μετά το τζάκι θα πρέπει να προμηθευτώ ξύλα άμεσα για να τα έχω στεγνά για του χρόνου μιας κ στην Αθήνα είναι δύσκολο να βρείς ξύλο χωρίς υγρασία κ τα χρήματα είναι πολύ περιορισμένα.Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131428 από caftis
Μέχρι τώρα έχω κάψει 2 τόνους ξύλα και 1 τόνο μπρικετες , στο σπίτι έχω μόνιμα 22 στο σαλόνι και 20-21 στα δωμάτια .Δεν έχω χρησιμοποιησει κανένα άλλο μέσο θέρμανσης παρόλο που πέρσι είχα πάρει και την lc52 της κεροζαν .Μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποιημενος απ την εστία.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ