Προσθηκη κασετας σε μαντεμενια εστια

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141673 από anisos
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ....
αυτο σκεφτηκα μολις ειδα τα ποσταρισματα σας..
μην κρινετε χωρις να ξερετε και χωρις εχετε δει..
αυτη η κασετα απευθυνεται σε τζακια κυριος μαντεμενια αλλα ομως και σε πυροτουβλο.
δεν κανω διαφημιση,
εχω κανει σεμιναρια στην συγκεκριμενη κασετα και μπορώ να πω δουλεύει εξαιρετικα..
αν εχουμε μια καλη καμιναδα και ενα μαντεμι το οπιο για καποιο λογο δεν θελουμε να το βγαλουμε, και βαλουμε την κασετα και την σφραγισουμε γιρο γιρο απο το μαντεμι πειτε μου εσεις που κανετε τους ειδικους γιατι θα καπνησι???
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by anisos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141675 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Δεν είμαι ειδικός, αλλά αν σε κάτι έχω μεγάλη εμπειρία.... επιμένω. Nομίζω ο Σταύρος και ο dimlyk έχουν δίκιο. Για το φίλο μας link67 τώρα, θα του το πω με 2 διαφορετικούς τρόπους:

α) Αν δε βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρώς (..... πιπέρι..... )
β) Αν δε σπάσεις αυγά, ομελέτα δεν τρώς.

Δυστυχώς θα πρέπει να το γκρεμίσεις, για να κάνεις - τουλάχιστον τώρα - κάτι σωστό και ΑΣΦΑΛΕΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": link67

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141678 από anisos
ναι συμφωνω σε αυτα που λες.
και τελειος να το χαλασει και κανει σωστη εγκατασταση απο την αρχη θα ειναι ακομη καλυτερα..
απλα δειχνω μια λυση που δεν χρειαζεται να χαλασει την υπαρχουσα εστια..
για οικονομικους λογους λεω και οχι για το τι είναι το πιο σωστο...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": link67

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141679 από Stavrax
@anisos
Από μόνος σου, έβαλες και κάποια αν...
Η απάντηση στο ερώτημα σου βρίσκεται σε αυτά τα αν και σε συνδυασμό με την άρπα-κόλα δουλειά που γίνεται από ορισμένους.
Κι αν στις κανονικές ενεργειακές το πολύ, πολύ να μη ζεσταίνονται, σε αυτήν τα πράγματα γίνονται επικίνδυνα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141702 από link67
H αληθεια ειναι οτι εντελως συμπτωματικα το τζακι της regal μου το ειχε προτεινει ο αντιπρωσοπος στο Βολο που ειχαμε μιλησει μαζι και δεν μπορω να πω οτι το ειδα με καλο ματι. Τωρα σε σχεση με τη καμιναδα νομιζετε οτι αν τη γκρεμισω απο το πανω μερος της εστιας μεχρι το ταβανι θα γινει καλυτερη δουλεια? Το ρωταω αυτο γιατι αν γινει ετσι με βλεπω να το βαζω την ανοιξη!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141707 από dimlyk
Στα πανεπιστιμικα δσεμιναρια σας ειπαν και με ποιο τροπο σφραγιζει μια εστια για 10 χρονια κι οχι για 10 ωρες ; .... Καμμια εγκριση εχει παρει αυτη η πατεντα ; .... Η αρπαζουμε το χρημα και φταιει ο εγκαταστατης κι ο χρηστης μετα ;


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ