Προσθηκη κασετας σε μαντεμενια εστια

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142021 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
κύριε Φώτη ίσα ίσα είσαι απο τους ανθρώπους που βοηθάνε στο φόρουμ αλλά σαν τζακάς που είσαι έπρεπε να πεις κατά την γνώμη μου αυτά που είναι σωστά για το τζάκι του ανθρώπου.Αλλά δυστυχώς εσύ είσαι αυτός που επιτέθηκε σε όλους τους προβληματισμούς των παιδιών για τη μη σωστή λειτουργία της κασέτας. 4 άτομα είπαν τη γνώμη τους για το πως βλέπουν την κασέτα και συμφωνώ και εγώ μαζί τους στα περισσότερα απο αυτά που είπαν .άρα μιας και απο ότι βλέπω σε ενοχλεί που 2-3 άτομα κάνουν "κουμάντο" σε άλλα φόρουμ θα έπρεπε να δεχθείς της απόψεις τους να τις αντικρούσης με τον επαγγελματισμό σου και όχι με την επιθετικότητα σου .
Ο γράφων είναι απο τους πρώτους που δέχθηκε επίθεση πριν ακριβώς 2 χρόνια και πίστευα και εγώ οτι είναι άλλο ενα φόρουμ που το κινούν συμφέροντα αλλά σύντομα μου απέδειξαν το αντίθετο .
και μιας και λύσαμε τα των "συμφερόντων " και εσύ έχεις περάσει σεμινάρια στην ρεγκαλ δώσε μας περισσότερα στοιχεία για αυτή την κασέτα για να την γνωρίσουμε καλύτερα γιατί προσωπικά δεν έχω ιδέα !!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": dimlyk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142055 από link67
Κατ'αρχην να πω οτι οι αντιπαραθεσεις σε ενα φορουμ οντως ειναι το αλατοπιπερο, τωρα για το τζακι που θελω να βαλω, εχω ψιλοκαταληξει στο invicta gv 700 turbo απο leroy. Τωρα το θεμα ειναι οτι και τα δυο μαστορια που ηρθαν και ειδαν το τζακι προτειναν να βγει η μαντεμενια εστια και να σπασει το πανω μερος του τζακιου εκει που ειναι η φουσκα και θα γινει η ενωση της καμιναδας. Τετοια εποχη χλωμο το βλεπω να γινεται αυτο,οποτε μαλλον παω κατα ανοιξη μερια. Παντως οποιαδηποτε προταση γινει απο δω θα την εκτιμησω πολυ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142063 από Stavrax
Σωστά στα είπαν μόνο που θα πρέπει σύμφωνα με τον κατασκευαστή να γίνει και μια περσίδα χαμηλά στη βάση του τζακιού για να μπορεί να τραβάει εσωτερικό αέρα και να τον ανακυκλώνει.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142067 από link67

Stavrax έγραψε: Σωστά στα είπαν μόνο που θα πρέπει σύμφωνα με τον κατασκευαστή να γίνει και μια περσίδα χαμηλά στη βάση του τζακιού για να μπορεί να τραβάει εσωτερικό αέρα και να τον ανακυκλώνει.


Ναι μου το ειπαν κι αυτο, για την επιλογη της κασετας ξερεις κατι, ο πωλητης παντως μου ειπε οτι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες γιατι εχει και δυο βεντιλατερ ενσωματομενα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #142080 από Stavrax
Εγώ θεωρώ καλύτερη λύση ένα foyer. Είχα πριν από δυο χρόνια τους αντίστοιχους προβληματισμούς με εσένα και τελικά μετά από πολύ διάβασμα κατέληξα σε foyer και δεν το έχω μετανιώσει. Διαβάζοντας τουλάχιστον τις πρώτες σελίδες από τα παρακάτω θέματα:
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=18321&Itemid=384
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=18324&Itemid=384
θα σε βοηθήσει να βγάλεις και μόνος σου κάποια συμπεράσματα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ