Αγορά για θέρμανση στο νησί

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152249 από Lefteriss
Απαντήθηκε από Lefteriss στο θέμα Αγορά για θέρμανση στο νησί
Μηχανικός δεν είμαι χαχα αλλά έτσι είναι το σπίτι από ένα πρόχειρο σχέδιο που έφτιαξα

Στάλθηκε από το Lenovo S60-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152250 από Lefteriss
Απαντήθηκε από Lefteriss στο θέμα Αγορά για θέρμανση στο νησί
Παρένθεση η πόρτα για το χωλ από το σαλόνι ανοίγει από μέσα όχι από έξω που τν έχω

Στάλθηκε από το Lenovo S60-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152257 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΛΕΥΤΕΡΗ καλησπερα.θα σου πω κατι φιλικα κι ας με παρεξηγησουν εδω μεσα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: .αφου εχεις 3 AC εισαι σε νησι δεν εχεις τα κρυα πιστευω κατω απο μηδεν ειναι ολο το ταβανι με ξυλο διπλα τζαμια συμαζεμενο αρα μονωμενο σχετικα ειναι εργονομικο και πρακτικα χρηστικο απο οτι βλεπω στο σχεδιο αν ειναι και ινβερτερ τα AC σε συμφερει για θεμα θερμανσης.απο οτι εχεις διαβασει εδω μεσα για τα πελλετ ειναι μια ΠΟΛΥ πονεμενη ιστορια :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :silly: :blink: .κουβαλημα καθαρισματα (μιας και θα μπει σε εσωτερικο χωρο ολα μο....νι)μλοκαρισματα υποστιριξη ελειπες. πρεπει να γινει ηλεκτρολογος ηλεκτρονικος καυστηρατζης και να κανεις μπρατσα με το κουβαλημα(εκτος αν τα εχεις η τα αντεχεις ολα αυτα)και το βασικοτερο περιμενεις και παιδι και πρεπει μονο εσυ να τα παλευεις ολα αυτα!!τα λεω χυμα διοτι ολοι τα εχουν περασει και τα περνανε εδω μεσα .και ενα τελευταιο σαν το πετρελαιο δεν ειναι τιποτα.σκεψου τα καλα τι θα κανεις διοτι τα ΕΥΡΩ βγαινουν δυσκολα πολυ φιλε!!!!!!!!!!!!1 ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Lefteriss

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152266 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Αγορά για θέρμανση στο νησί
φιλαρακι κανε μια προσπαθεια μια και μιλας για μωρο οτι και να βαλεις ναναι υδραυλικο
μετα ψαξε καλα τις τιμες των καυσιμων γιατι με την μικρη καταναλωση που θα εχεις μπορει να συμφερει ακομα και το πετρελαιο μια και το κοστος εγκαταστασης ειναι πολυ πιο μικρο
το βασικοτερο...περασε αυτο τον χειμωνα να δεις τι πραγματικες αναγκες θερμανσης εχεις μια και οπως ειπε κι ο φιλος πριν πιθανοτατα σε καλυπτουν τα κλιματιστικα χωρις αλλα εξοδα εκτος ισως απο ενα καλοριφερ λαδιου αν μιλαμε για μωρο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Lefteriss

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152274 από Lefteriss
Απαντήθηκε από Lefteriss στο θέμα Αγορά για θέρμανση στο νησί
Παιδιά το σπίτι είναι μονοκατοικία και είμαι στη μέση. Ή ΔΕΗ μου έρχεται με ένα πάνελ και λίγο το ac 125 το δίμηνο απλά έλεγα να βάλω και κάτι άλλο το τζάκι το αναβω που και που και έλεγα να εβαζα μια κασέτα να εκανα δουλειά να το εκμεταλλευόμουνα αλλά πάει και αυτό πολύ


Στάλθηκε από το Lenovo S60-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #152275 από Lefteriss
Απαντήθηκε από Lefteriss στο θέμα Αγορά για θέρμανση στο νησί
Κώστα τα a/c είναι inverted

Στάλθηκε από το Lenovo S60-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.119 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ