Ποια η αληθεια σχετικα με Kratki Zuzia left-right?

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157503 από ΚΝΒ
Καλησπερα σας κ απο εμενα.Ψαχνωντας σχετικα με αγορα ενος ενεργειακου αεροθερμου τζακιου διαπιστωσα οπως αρμοζει πριν την αγορα ενος προιοντος που δεν αγοραζεται καθε μερα οτι στην σελιδα του κατασκευαστη

Kratki (kratki.com/sklep/en/produkt/425/fireplac...ia-16-left-right.pdf)

με την σελιδα του αντιπροσωπου της εδω στην Ελλαδα

(energeiakatzakia.com.gr/index.php/el/tza...2-detail#prettyPhoto[gal1]/3/)

οι μονες τιμες που παραμενουν αμεταβλητες ειναι τις ονομαστικης ισχυς-η διαμετρος καυσαεριων και το μηκος καυσιμης υλης.
Η ερωτηση μου στην πιο πανω διαπιστωση εχει να κανει με το ποιες προδιαγραφες ισχυουν κ εαν αξιζει οταν καποιος βλεπει τετοιες διαφορες να ασχοληθει με την αποκτηση του εν λογω τζακιου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157505 από liakjim
Θα έλεγα να αποφύγεις τα kratki.
Ο μέχρι τώρα αντιπρόσωπος , κος Φιλιππακόπουλος, μας έχει πει πολλές φορές για τις εκπτώσεις στην ποιότητα και υψηλό ποσοστό αστοχιων στις πρόσφατες παρτίδες ( και για αυτό μάλιστα διέκοψε )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρουσίαση εγκατάστασης τζακιού εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=57920&Itemid=384

Ορθός Τρόπος Δοκιμής Τύπων Μπρικέτας εδώ -> www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=58124&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157506 από popovitis
Δεν γνωρίζω που οφείλονται οι διαφορές, είδα όμως ότι στο site energeiakatzakia.com.gr όλες τις Zuzia τις βγάζει με απόδοση 70%. Επειδή και εγώ είμαι κάτοχος Kratki έχω τον κατάλογο του www.krakti.net.gr που δίνει στην κλασσική zuzia (Μέ ένα τζάμι) 76% www.kratki.net.gr/media/katalogoi/01_genikos_katalogos.pdf

Eκεί, λοιπόν, θα δεις ότι η εστία που δίνει 70% είναι η zuzia eko (με δευτερογενή) και πιθανός εκεί να οφείλεται το λάθος στο site energeiakatzakia.com.gr αν είναι τελικά λάθος το site αυτό. Επίσης το site energeiakatzakia.com.gr δίνει ίδιο βάρος στην zuzia με ένα τζάκι και στις άλλες με 2 και 3 τζάμια πράγμα μάλλον απίθανο.
Last edit: 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν by popovitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157507 από popovitis

liakjim έγραψε: Θα έλεγα να αποφύγεις τα kratki.
Ο μέχρι τώρα αντιπρόσωπος , κος Φιλιππακόπουλος, μας έχει πει πολλές φορές για τις εκπτώσεις στην ποιότητα και υψηλό ποσοστό αστοχιων στις πρόσφατες παρτίδες ( και για αυτό μάλιστα διέκοψε )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έχοντας ένα kratki oliwia deco περίπου ένα μήνα είναι μάλλον νωρίς να μιλήσω για την ποιότητά του. Προς το παρόν όμως θα ήθελα να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος τόσο από το τζάκι όσο και από την υποστήριξη της κυρίας Μπούρα που χρειάστηκα μία φορά. ο χρόνος βέβαια θα δείξει κατά πόσον αυτό ισχύει πραγματικά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157509 από ΚΝΒ

popovitis έγραψε:

liakjim έγραψε: Θα έλεγα να αποφύγεις τα kratki.
Ο μέχρι τώρα αντιπρόσωπος , κος Φιλιππακόπουλος, μας έχει πει πολλές φορές για τις εκπτώσεις στην ποιότητα και υψηλό ποσοστό αστοχιων στις πρόσφατες παρτίδες ( και για αυτό μάλιστα διέκοψε )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έχοντας ένα kratki oliwia deco περίπου ένα μήνα είναι μάλλον νωρίς να μιλήσω για την ποιότητά του. Προς το παρόν όμως θα ήθελα να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος τόσο από το τζάκι όσο και από την υποστήριξη της κυρίας Μπούρα που χρειάστηκα μία φορά. ο χρόνος βέβαια θα δείξει κατά πόσον αυτό ισχύει πραγματικά.


Κε popovitis
προφανως καπου εχετε μπερδευτει καθως δεν γνωριζω καν την Κυρια που αναφερετε καθως ουτε και τον εν λογω αντιπροσωπο ουτε καν ποιος διαχειριζεται το εν λογω site kratki.net.gr.
Eπισης σας παραθετω και το Link απο το site που αναφερατε για να δειτε οτι κι εκεινο εχει ιδια χαρακτηριστικα με το ελληνικο site το οποιο επακολουθως exei διαφορετικα χαρακτηριστικα απο το site της επισιμης σελιδας της Κratki
www.kratki.net.gr/index.php/mantemi/zuzi...-140-160m2-2046.html

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #157510 από popovitis

ΚΝΒ έγραψε:

popovitis έγραψε:

liakjim έγραψε: Θα έλεγα να αποφύγεις τα kratki.
Ο μέχρι τώρα αντιπρόσωπος , κος Φιλιππακόπουλος, μας έχει πει πολλές φορές για τις εκπτώσεις στην ποιότητα και υψηλό ποσοστό αστοχιων στις πρόσφατες παρτίδες ( και για αυτό μάλιστα διέκοψε )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έχοντας ένα kratki oliwia deco περίπου ένα μήνα είναι μάλλον νωρίς να μιλήσω για την ποιότητά του. Προς το παρόν όμως θα ήθελα να πω ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος τόσο από το τζάκι όσο και από την υποστήριξη της κυρίας Μπούρα που χρειάστηκα μία φορά. ο χρόνος βέβαια θα δείξει κατά πόσον αυτό ισχύει πραγματικά.


Κε popovitis
προφανως καπου εχετε μπερδευτει καθως δεν γνωριζω καν την Κυρια που αναφερετε καθως ουτε και τον εν λογω αντιπροσωπο ουτε καν ποιος διαχειριζεται το εν λογω site kratki.net.gr.
Eπισης σας παραθετω και το Link απο το site που αναφερατε για να δειτε οτι κι εκεινο εχει ιδια χαρακτηριστικα με το ελληνικο site το οποιο επακολουθως exei διαφορετικα χαρακτηριστικα απο το site της επισιμης σελιδας της Κratki
www.kratki.net.gr/index.php/mantemi/zuzi...-140-160m2-2046.html


Δεν ξέρω γιατί λέτε ότι έχω μπερδευτεί, δεν ανέφερα ότι γνωρίζετε την κυρία. Η απάντησή ήταν προς τον liakjim που ανέφερε για προβλήματα σε παρτίδες Kratki. Θεωρώ ότι καλά κάνουμε και αναφέρουμε τυχόν αστοχίες, όπως επίσης και θετικές εντυπώσεις γιαυτό και ανέφερα την δική μου περίπτωση αν και μάλλον νωρίς. Σκοπός άλλωστε του φόρουμ αυτού είναι η κατά το δυνατόν σωστή ενημέρωση όλων μας!

Σχετικά με το λινκ που στείλατε έχετε δίκιο. Είναι βέβαια και αυτό ελληνικό λινκ. Αυτό που έστειλα εγώ είναι μεν ελληνικό λινκ όμως είναι η μετάφραση από το αντίστοιχο Πολωνικό έγγραφο και θεώρησα ότι μάλλον είναι το πιο σωστό. Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να ξέρω με σιγουριά τι ισχύει, απλά παραθέτω αυτά που έχω βρει όλο τον καιρό που έψαχνα και εγώ για αγορά τζακιού για να βοηθήσω.

Νομίζω ότι εάν επικοινωνούσατε με κάποιο αντιπρόσωπο/πωλητή τζακιών Kratki θα βρίσκατε περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ