έρευνα για αγορά τζάκι νερού

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #158932 από ΓΙΩΡΓΟΣ1970
Απαντήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ1970 στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Καλησπέρα και από εμένα είμαι και εγώ από Ιωάννινα αλλά δυστυχώς πονεμένος από υδραυλικό τζάκι ελληνικής κατασκευής που μου καίει την Άρτα και τα Γιάννενα μιας και θα έρθετε στα Ιωάννινα στην έκθεση θα περάσω και εγώ για τη είμαι στην διαδικασία αλλαγής εστίας τον κ ΤΟΖΙΟ που αναφέρεστε τον ξέρω και έχω πάει στο κατάστημα του πριν κάνα μήνα περίπου αλλά όπως είπατε και εσείς δεν είχε την εστία σας εκεί στης αρχές του Μάιου θα τα πούμε από κοντά. Για τη όπως σας είπα με ενδιαφέρει και εμένα η εστίας σας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 2 Εβδομάδες πριν #158934 από deltas
Απαντήθηκε από deltas στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Καλημέρα.

Άρα τότε θα τα πούμε από κοντά στην έκθεση που θα γίνει να δούμε – ενημερωθούμε για την εστία σας και να την δούμε και από κοντά, τώρα για τον κύριο Τοζιο όχι δεν έχω πάει στο κατάστημα του αλλά ρώτησα και μου είπαν που είναι.
Και από ότι διαβάζω είναι και άλλος ένας συντοπίτης μου που έχει πρόβλημα με τζάκι νερού.

Ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159088 από ΓΙΩΡΓΟΣ1970
Απαντήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ1970 στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Καλημέρα.

Μετά από συνάντηση με to Δημητρη Φιλιππακοπουλο στα Ιωαννινα τα είπαμε τα συζητήσαμε και έχω στην κατοχή μου το Technical PAN Aqua 20 KW στα μέσα του Ιουνίου θα αρχίσουν οι εργασίες για την τοποθέτηση της καινούργιας εστίας και θα σας πω της εντύπωσης.

Ευχαριστώ
Γιώργος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159095 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού

ΓΙΩΡΓΟΣ1970 έγραψε: Καλημέρα.

Μετά από συνάντηση με to Δημητρη Φιλιππακοπουλο στα Ιωαννινα τα είπαμε τα συζητήσαμε και έχω στην κατοχή μου το Technical PAN Aqua 20 KW στα μέσα του Ιουνίου θα αρχίσουν οι εργασίες για την τοποθέτηση της καινούργιας εστίας και θα σας πω της εντύπωσης.

Ευχαριστώ
Γιώργος


Καλόκαυτο !!!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 10 Μήνες πριν #159096 από ΓΙΩΡΓΟΣ1970
Απαντήθηκε από ΓΙΩΡΓΟΣ1970 στο θέμα έρευνα για αγορά τζάκι νερού
Σε ευχαριστώ πολύ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ