Αγορα τζακιου για ΜΕΓΑΛΟ διαμερισμα

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159430 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Ο κουνιάδος μου τα έχει στη βεράντα του (5ος όροφος) και τα ψεκάζει με icon (είναι ειδικό φάρμακο για ζωΰφια κλπ). Συμβουλέψου ένα κατάστημα γεωργικών φαρμάκων. Και άκου προσεκτικά τι εγγυήσεις σου δίνουν για την αποτελεσματικότητα του ψεκάσματος.

Επίσης, θέλεις εντομοκτόνα μέσα στο σαλόνι σου? Δεν είμαστε Φιλανδία, που η ξυλεία είναι πιστοποιημένη και ελεγμένη. Για παράδειγμα, δε νομίζω κάθε Φιλανδός να πηγαίνει να κόβει τα δέντρα του και να έχει τα δικά του ξύλα. Τα αγοράζουν από εμπόρους και θα έχουν κάποια επεξεργασία για να μη μαζεύουν έντομα και άλλα...

Δε γνωρίζω λεπτομέρειες, δεν είμαι ειδικός, τις σκέψεις μου λέω φωναχτά. ϊσως να ξέρει ο Δημήτριης να μας πει τι γίνεται στο εξωτερικό.

Υ.Γ. Δημήτρη, δε χρειάζεται να κοκκινίζεις. Έχεις αποδείξει ότι το θέμα το κατέχεις. Μακάρι να ήταν πραγματικοί γνώστες οι περισσότεροι επαγγελματίες του κλάδου, Δε θα υπήρχαν τόσοι δυσαρεστημένοι χρήστες τζακιού.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159431 από Noe
Απαντήθηκε από Noe στο θέμα Αγορα τζακιου για ΜΕΓΑΛΟ διαμερισμα

george_74 έγραψε: Ναι, το πιθανοτερο ειναι αργα, η γρηγορα να εχεις καποιο θεματακι με ζωυφια αν τα ξυλα παραμενουν για ημερες εντος του σπιτιου


Δεν εχω σκοπο να μενουν τα ιδια ξυλα μεσα στο σπιτι πανω απο μια μερα... θα τα καιω. Οπως και να εχει ειναι ταλαιπωρια να βγαινεις στο μπαλκονι καθε φορα που θες να βαλεις ξυλα στο τζακι. και στο χωριο εχουμε ενα μεγαλο κουβα- θηκη που χωρα ξυλα για 2-3 φορτοματα στο διπλα στο τζακι.εκει το πολυ να μεινουν λιγα για την επομενη μερα...

Δημητρη στο σαϊτ το τζακι που εμφανιζεται πρωτο (με ινοξ πανω και κατω) πιο ειναι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159432 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
energeiakotzaki.gr/albero-19-kw/1286-hitze-19-kw-albero-.html

αυτό ειναι στην ουσία αλλά εδω λειπει το νεο πόμολο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159435 από Noe
Απαντήθηκε από Noe στο θέμα Αγορα τζακιου για ΜΕΓΑΛΟ διαμερισμα
ΜΕΓΑΛΗ ΗΤΤΑ.... :evil: Γκρεμιζω το παλιό τζάκι κ βλέπω απο κάτω αυτο..
15αρα τετράγωνο αμίαντο... :(

Τι κανω ρε παιδιά;;;

Δεν μπορώ να σηκώσω την φώτο για να το
Last edit: 6 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Noe.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159436 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
χωράει 15 αρα απο μέσα ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #159438 από Noe
Απαντήθηκε από Noe στο θέμα Αγορα τζακιου για ΜΕΓΑΛΟ διαμερισμα
Ειναι ο τετραγωνος αμίαντος Δημήτρη... Δεν ξέρω.. Δεν μπορώ να σηκώσω φώτο... Εχω στεναχωρηθεί οσο δεν φαντάζεστε....που να το φανταστώ ρε γαμωτο.. Εντωμεταξύ ο απο πάνω που έκανε ανακαίνιση πρόσφατα, αλλά δεν μένει ακόμη εκεί, του έχει βάλει ένας "φιλος "του ενα Ελληνικό nef που απαιτεί 250 φ στην ηδη υπαρχουσα 150αρα σωληνα.... Και όταν τον ρώτησα μου είπε δεν υπάρχει κανένα θέμα γιατί το τζακι είναι ενεργειακό κ δεν βγάζει πολλα καυσαέρια.... :ohmy:

Τώρα έχω γυρίσει στο lotus 570 που θέλει 15άρα καπνοδοχο...
Last edit: 6 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Noe.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ