HP22 by ΑCIDBLACK

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #70209 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK

pannarab έγραψε: Καλημέρα φίλε ACIDBLACK,

σε διαβάζω και χαίρομαι που το ψάχνεις τόσο πολύ με την κατανάλωση. Αλλά (εντελώς φιλικά, έτσι;) στην Κρήτη μένεις. Πόσο κρύο να κάνει εκεί; Το αγαπημένο μου νησί... Καλές καύσεις. Χαιρετίσματα από τον Αρκτικό Λαγκαδά Θεσσαλονίκης (θερμοκρασια στις 06:59 -9.2 :blink: )


Μπα.... μη το λες, σημερα μπορει και να παιζει χιονοπολεμο....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73901 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK
οι θερμοκρασιες που μουλετε ειναι παιχνιδακι αν σκεφτει οτι δεκα χρονακια της ζωης μου τα εχω φαει στα βαλκανια και αλλες ομορφες γωνιες τις υφηλιου..
Αλλα παρτε υποψη οτι εδω στην κρητη ειμαστε καλοκαιρινη τυποι φοραμε βερμουδες τον μαρτη και τις βγαζουμε τον οκτωμβρη
θερμοκρασιες κατω των 10 βαθμων γα μας ειναι κρυο ...επειτα φυασα λυσασμενα σε σημειο βαρεμαρας .
Τεσπα ...παμε στα δικα μας ...αγορασα ενα τσουβαλι ΑΛΦΑ ΠΕΛΛΕΤ 6 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙς ΑΠΟΔΕΙΞΗ !και ταισα την σομπα μου σε εργοστασιακες ρυθμισεις ....εκαψε 15 κιλα σε 10 ωρες οποτε μπορειτε να βγαλεται τα συμπερασματα σας.....
εχωντα δει ΒΙΟΝΕRGY και ΡΖ ΨΗΦΙΖΩ ΡΖ με τα χιλια ...επισης η θερμοκρασια του θερμου αερα δεν ηταν και κατι ιδιαιτερο ενω στο αυστριακο καειεεεεειιιιι μιλαμε !

χεραιτισματα απο την αποκλεισμενη Κρητη.

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Tzortz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #73908 από Tzortz
Απαντήθηκε από Tzortz στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK
Ιδομενέα καλησπέρα
σήμερα την έβαλα να δουλεψει στην θερμοκρασία.Την ρύθμισα στους 23 βαθμους και μεχρι να την πιάσει τρέχει στην 5 ταχύτητα μετα αφου φτάσει τους 23 βαθμούς αυτόματα πέφτει στην 1 ταχύτητα και ουτω καθε εξης.Δεν εχω μετρησει καταναλώσεις ακόμα,το κυριαρχο ειναι οτι επιτέλους ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #74001 από love.bacardi
Απαντήθηκε από love.bacardi στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK
ΡΖ κορυφη απλα........

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74499 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK
Η διαφορα τιμης υπερκαλυπτει την θερμανση την καθαριοτητα της προσοψης (με ρωτανε αν αναβω τν σομπα μου )
την σχεδον μηδενικη σταχτη(ενα τασακι στα δεκαπεντε κιλα και την πολυ λιγη καπνα στο τζαμι )
ο πατερας μου παλιος εμπορα απο την δεκαετια του 60 σε οικιακες συσκευες δεν σταματησε να επαναλαμβανει οσο καιρο τον φιλοξενουσα ποσο καλη αγορα εχω κανει ...
εχουμε απαγορευτικο στο νησι φυασα λυσασμενα και εχει 8 βαθμους που τους νιωθεις για 4 ...
Το σπιτι ειναι ολο ζεστο και τα παιδια μου κυκλοφορανε με τις πυτζαμες !!!!
Ωρα να βαλω καμμια ρακη Σκουτελοβαρισκω σας κοπελια !

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #74501 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα HP22 by ΑCIDBLACK

Tzortz έγραψε: Ιδομενέα καλησπέρα
σήμερα την έβαλα να δουλεψει στην θερμοκρασία.Την ρύθμισα στους 23 βαθμους και μεχρι να την πιάσει τρέχει στην 5 ταχύτητα μετα αφου φτάσει τους 23 βαθμούς αυτόματα πέφτει στην 1 ταχύτητα και ουτω καθε εξης.Δεν εχω μετρησει καταναλώσεις ακόμα,το κυριαρχο ειναι οτι επιτέλους ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Οποτε θες κατι εδω ειμαστε και τα παιδια στο φορουμ και γω στο τηλεφωνο

χαρηκα που βοηθησα με οποιοδηποτε τροπο μπορουσα εστω και παο την αλλη ακρη της Ελλαδος .

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.118 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ