Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111724 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα
καλοριζικη Γιαννακη,,,τωρα την ειδα :(
πολυμπριζο με αντιπαρασιτικο φιλτρο σου λενε
πριν απ οτιδηποτε ομως καλο θα ηταν να ερθεις σε επαφη με την εταιρεια
μπορει ν αφορα καποια λεπτομερεια συνδεσμολογιας


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111735 από γιαννης-δραμα

dimlyk έγραψε: καλοριζικη Γιαννακη,,,τωρα την ειδα :(
πολυμπριζο με αντιπαρασιτικο φιλτρο σου λενε
πριν απ οτιδηποτε ομως καλο θα ηταν να ερθεις σε επαφη με την εταιρεια
μπορει ν αφορα καποια λεπτομερεια συνδεσμολογιας

Σ΄ευχαριστω Δημητρη,εχω επικοινωνησει με τον εμπορο και μου ειπε οτι θα μιλησει με τον κεντρικο εισαγωγεα(πιασε το αυγο και κουρευτο :P )!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111736 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Ravelli Holly Canalizzatta 12kw by γιαννης-δραμα
Γιάννη να ρωτήσω κάτι έτσι από περιέργεια ( αν και λένε πως η περιέργεια σκότωσε την γάτα...);Ποιος ο λόγος να προτιμήση κάποιος μία σόμπα με κανάλια αντί μίας σόμπας υδραυλικής;Πέρα από τον προφανή να μην υπάρχει στο σπίτι εγκατάσταση κεντρικής θέρμανσης ,τι πλεονεκτήματα έχει μία λύση όπως αυτή που προτίμησες;Το κόστος πάνω κάτω είναι ίδιο

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #111739 από γιαννης-δραμα

theoilia έγραψε: Γιάννη να ρωτήσω κάτι έτσι από περιέργεια ( αν και λένε πως η περιέργεια σκότωσε την γάτα...);Ποιος ο λόγος να προτιμήση κάποιος μία σόμπα με κανάλια αντί μίας σόμπας υδραυλικής;Πέρα από τον προφανή να μην υπάρχει στο σπίτι εγκατάσταση κεντρικής θέρμανσης ,τι πλεονεκτήματα έχει μία λύση όπως αυτή που προτίμησες;Το κόστος πάνω κάτω είναι ίδιο

Το κυριοτερο ειναι αυτο που λες,οτι δηλαδη δεν υπαρχουν σωληνωσεις αυτονομης αλλα δισωληνιο οπου επρεπε να τραβηχτουν καινουργιες σωληνωσεις κατι που δεν αρεσε καθολου ομως στην συζυγο :silly: και ετσι για να γλιτωσουμε την κρεβατομουρμουρα αποφασιστηκε να μπει με καναλια που αργοτερα θα καλυφθουν με γυψοσανιδα!Ενα δευτερο ειναι οτι πιστευω οτι η καταναλωση θα ειναι λιγο μικροτερη σε σχεση με την υδραυλικη.
Εγω ηθελα υδραυλικη στην αρχη,τα λεφτα σχεδον ειναι τα ιδια για την αγορα της αλλα με την εγκατασταση του δικτυου ανεβαινε αρκετα το κοστος(βεβαια ειναι επιδοτουμενο 70% εκτος τον σωματον που δεν επιδοτουνται).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119310 από sdancer75
Εγω θα σου προτεινα να κανεις ενα επιπλο ξυλινο το οποιο μπορει να βγαινει οποτε το θελεις (δες φωτο απο παλιοτερο post δικο μου) και τις σωληνωσεις που περνανε μεσα απο το δωματιο να τις σκεπασεις με γυψοσανιδα. Θα γινει ζωγραφια .


Sent from my AT300SE using Tapatalk HD

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #119326 από γιαννης-δραμα

sdancer75 έγραψε: Εγω θα σου προτεινα να κανεις ενα επιπλο ξυλινο το οποιο μπορει να βγαινει οποτε το θελεις (δες φωτο απο παλιοτερο post δικο μου) και τις σωληνωσεις που περνανε μεσα απο το δωματιο να τις σκεπασεις με γυψοσανιδα. Θα γινει ζωγραφια .


Sent from my AT300SE using Tapatalk HD

Μαλλον κατι τετοιο θα κανω για απο πισω,ενα ξυλινο κουτι θα ειναι οτι πρεπει(αν και τα συμμαζεψα λιγακι το συνοθυλευμα απο πισω).
Εψαξα λιγο για την φωτο που λες αλλα με τοσα ποστ δυσκολα να την βρω.
Για την γυψοσανιδα το μονο που σκεφτομαι ειναι πως θα καθαριζω τους αεραγωγους.
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ