RAVEELLI HRV 120

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164775 από KYRMI
RAVEELLI HRV 120 δημιουργήθηκε από KYRMI
ΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ . ΕΧΩ RAVELLI HRV 120 . ΓΝΩΡΊΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΡΥΘΜΊΣΩ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΊΑ ΝΕΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΕΒΗΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΚΥΚΛΩΦΟΡΙΤΗΣ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164777 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα RAVEELLI HRV 120
Αν διαβασα καλα πας Από την κατάσταση STAND-BY, με σύντομο πάτημα του πλήκτρου OK μπορείτε να έχετε πρόσβαση στα εικονίδια του μενού επιλογής. πατήστε το πλήκτρο 2
για να τοποθετήσετε τον κέρσορα στο εικονίδιο ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ και πατήστε το πλήκτρο OK για πρόσβαση. Εισαγάγετε τον κωδικό πρόσβασης A9 από
πατώντας το πλήκτρο 2 και επιβεβαιώστε με το OK. Οι παράμετροι διαιρούνται σε ομάδες ανά τύπο. πατήστε τα πλήκτρα 1 και 2 για αλλαγή
τα δεδομένα; πατήστε το πλήκτρο ΟΚ για επιβεβαίωση και θα μετακινηθείτε αυτόματα στο επόμενο ψηφίο σε κάθε μονάδα. Για έξοδο από τις οθόνες
με βήματα, πατήστε το πλήκτρο ΟΚ ή πατήστε τα πλήκτρα 1 και 2 ταυτόχρονα για να μεταβείτε απευθείας στην κατάσταση STAND-BY.Η ΠΑΡΑΜΕΤΡΟς ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟΦΩΡΙΤΗ ειναι το TF37
Last edit: 5 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164778 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα RAVEELLI HRV 120
την απαντηση στην δωσανε :)
το θεμα ειναι να ξερεις τι ακριβως θες γιατι οι ρυθμισεις αυτες εγκυμονουν δυσλειτουργιες


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164788 από KYRMI
Απαντήθηκε από KYRMI στο θέμα RAVEELLI HRV 120
θέλω να ρυθμίσω να ανοίγει ο κυκλοφορητής της σόμπα πελλετ στην θερμοκρασία που θέλω.,για να πηγαίνει το νερό στα σώματα με την θερμοκρασία που ζητάω εγω. . Όχι την θερμοκρασία νερού που θέλω να δουλεύω στο δοχείο νερού της σόμπας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164789 από KYRMI
Απαντήθηκε από KYRMI στο θέμα RAVEELLI HRV 120
θέλω να ρυθμίσω να ανοίγει ο κυκλοφορητής της σόμπα πελλετ στην θερμοκρασία που θέλω.,για να πηγαίνει το νερό στα σώματα με την θερμοκρασία που ζητάω εγω. . Όχι την θερμοκρασία νερού που θέλω να δουλεύω στο δοχείο νερού της σόμπας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 5 Μήνες πριν #164791 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα RAVEELLI HRV 120
Φίλε κάτι καταλαβενεις λάθος.αλλη η ζήτηση θερμοκρασίας νερού στο καζάνι σόμπας και άλλη η θερμοκρασία που θα καταλάβει και θα ρυθμίσεις τον κυκλοφορητή να παίρνει.εσυ που θες να ρυθμίσεις το κυκλοφωριτη να παίρνει στο έγραψα πιο πάνω.απο ότι διάβασα στο μανιουαλ τν παράμετρο αυτή έχει να κάνει με κυκλοφωριτη!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ