Τεχνικός για λεβητα πέλλετ

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165557 από vi2ka
Τεχνικός για λεβητα πέλλετ δημιουργήθηκε από vi2ka
Καλησπέρα έχω αγοράσει έναν ελληνικό λέβητα πέλλετ και έχουν προκυψει διάφορα προβληματάκια στην πορεία.Η εταιρεία δεν έχει κάποιον επίσημο συνεργάτη να μου προτείνει γι'αυτό κ ψάχνω κάποιον εξειδικευμένο τεχνικό να με βοηθήσει.Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον?Μένω Αθήνα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165561 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ποια μαρκα λεβητα εχεις τι προβληματα σου βγαζει?βαλε μια φωτο λεβητα και κοντρολερ μηπως μπορουμε να σε βοηθησουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 4 Μήνες πριν #165676 από vi2ka
Απαντήθηκε από vi2ka στο θέμα Τεχνικός για λεβητα πέλλετ
Το πρόβλημα είναι στη λάθος εγκατάσταση κ παραλειψεις που γίναν από τον υδραυλικο.Ο λέβητας συνδέθηκε απευθείας στο δίκτυο χωρίς κιτ ανακυκλοφορίας νερού κ λόγω μιας διαροής εκαψε κάποιες ώρες χωρίς νερό στο δικτυο.Χρειάζομαι έναν καλό τεχνικό να με καθοδηγήσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166567 από vi2ka
Απαντήθηκε από vi2ka στο θέμα Τεχνικός για λεβητα πέλλετ
Καλησπέρα άργησα να απαντήσω και λύση ακόμη δεν έχω βρει.Ο λέβητας είναι ο pelletech 15-50 και από τη στιγμή που ο υδραυλικός συνέδεσαι την τρίοδη βάνα με έναν κυκλοφορητή από κάτω πήγαν όλα στραβά.Ο λέβητας έχει καταναλώσει 3 τσουβάλια σε 8 ώρες και η μέγιστη θερμοκρασία του νερού που κυκλοφόρησε είναι στους 56 βαθμούς.Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166570 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρες με στο μεσσετζερ η Facebook ΠΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (ελληνικά) να τη δουμε αύριο κάποια στιγμή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 3 Μήνες πριν #166664 από panagos7
Απαντήθηκε από panagos7 στο θέμα Re:Τεχνικός για λεβητα πέλλετ

vi2ka έγραψε: Καλησπέρα άργησα να απαντήσω και λύση ακόμη δεν έχω βρει.Ο λέβητας είναι ο pelletech 15-50 και από τη στιγμή που ο υδραυλικός συνέδεσαι την τρίοδη βάνα με έναν κυκλοφορητή από κάτω πήγαν όλα στραβά.Ο λέβητας έχει καταναλώσει 3 τσουβάλια σε 8 ώρες και η μέγιστη θερμοκρασία του νερού που κυκλοφόρησε είναι στους 56 βαθμούς.Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

Κώστα έχω τον ίδιο.παιδευτηκα πολύ ;όλα τα κατάφερα.Το πρόβλημα μου ήταν η λάθος σύνδεση της τροφής.Στειλε mail να σου πω.(Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ