Fuzzy Logic 25 kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #85617 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW
Σίγουρα όταν το τοποθετήσω θα πω και εγώ για τη λειτουργεία του και ότι νέο ανακαλύπτω όπως πολοί φίλοι συμφορουμίτες. Βέβαια εγώ περιμένω να εκριθει το πρόγραμμα εξ, οικονόμιση κατ,οίκον αλλιώς θα το ειχα τοποθετησει.Πιστευω ότι δεν θα αργήσει ακόμα πολύ, για κάτι νεότερο θα σας ενημερώνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86122 από sakis441
Απαντήθηκε από sakis441 στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW
για σας είμαι καινούργιος στο φόρουμ σκέφτομαι να πάρω έναν λέβητα fuzzy logic 40 kw για ένα σπίτι και ένα μαγαζί 150 τμ. το καθένα. αλλά θέλω να κεω ξύλα και καλαμπόκι, εχο διαβασι πολα στο φορουμ για το μιχανιμα αυτο, αλλα δεν διαβασα αν καπιοσ το εχι δοκιμασι με αλα καυσιμα εκτοσ απο πελε και πιρινα. αν καπιοσ το εχι δοκιμασι ασ μασ πι τισ εντιποσιτου. θα χει την ιδία απόδοση με το ξυλο η μετο καλαμποκι οπός όταν καίει πελετ? και τι διαδικασία χριαζετε για να κάψεις ξύλο η καλαμποκι. ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρων!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86259 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW

vaggelis.alex1968 έγραψε: Σίγουρα όταν το τοποθετήσω θα πω και εγώ για τη λειτουργεία του και ότι νέο ανακαλύπτω όπως πολοί φίλοι συμφορουμίτες. Βέβαια εγώ περιμένω να εκριθει το πρόγραμμα εξ, οικονόμιση κατ,οίκον αλλιώς θα το ειχα τοποθετησει.Πιστευω ότι δεν θα αργήσει ακόμα πολύ, για κάτι νεότερο θα σας ενημερώνω.


Εχε υπ ΄όψιν σου ότι εάν έχεις τα χρήματα δεν χρειάζεται να περιμένεις το εξ΄οικονομώ για να προχωρήσεις στην αγορά δεδομένο ότι οι παρεμβάσεις μπορούν να ξεκινήσουν μετά την έκδοση του πρώτου ΠΕΑ με την ευθύνη του ιδιοκτήτη ανεξάρτητα με το εάν έχει πάρει έγκριση για το πρόγραμμα ή όχι. Απλά το τιμολόγιο-απόδειξη που θα κόψεις πρέπει να είναι βάση των προδιαγραφών του εξ΄οικονομώ για να μπορείς όταν πάρεις έγκριση να το δικαιολογήσεις.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86295 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW
Θέλω να σε ευχαριστήσω για το ενδιαφέρων σου και τις συμβουλές σου. Αλλά, το πρόβλημα είναι τα χρήματα.
Βέβαια όπου να'ναι θα εγκριθεί,έτσι κι αλλιώς ο χειμώνας κοντεύει να βγει.
Θα σου ζητήσω σίγουρα τις συμβουλές σου και τις ρυθμήσεις διότι είσαι πολύ έμπειρος στον εν λόγο λέβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86305 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW
Φίλε sakis441 καταρχήν θέλω να καλοσωρήσω στο φόρουμ.
Πιστύω ο 40άρης να σε καλύψει, βέβαια εξαρτάτε σε ποια περιοχή είσαι, τις μονώσεις που έχεις κ.λ.π.
Θέλω να σου επισημάνω ότι καλαμπόκι μόνο ανάμιξη 50-50 με πέλλετ.
Για ξύλα θα σου απαντήσω με κάθε επιφύλαξη ότι δεν πρέπει να είναι τόσο ευκολόχρηστος και για μεγάλο χρονικο διάστημα, εκεί θα χρειαστείς και δοχείο διαστολής 1000Lit. οπως δήποτε.
Νομίζω όμως ότι υπάρχει ξυλολέβητας fuzzy Logic, μπορείς να ενημερωθείς καλύτερα από την ίδια την εταιρεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86351 από vaggelis.alex1968
Απαντήθηκε από vaggelis.alex1968 στο θέμα Fuzzy Logic 25 kW

sakis441 έγραψε: για σας είμαι καινούργιος στο φόρουμ σκέφτομαι να πάρω έναν λέβητα fuzzy logic 40 kw για ένα σπίτι και ένα μαγαζί 150 τμ. το καθένα. αλλά θέλω να κεω ξύλα και καλαμπόκι, εχο διαβασι πολα στο φορουμ για το μιχανιμα αυτο, αλλα δεν διαβασα αν καπιοσ το εχι δοκιμασι με αλα καυσιμα εκτοσ απο πελε και πιρινα. αν καπιοσ το εχι δοκιμασι ασ μασ πι τισ εντιποσιτου. θα χει την ιδία απόδοση με το ξυλο η μετο καλαμποκι οπός όταν καίει πελετ? και τι διαδικασία χριαζετε για να κάψεις ξύλο η κα
λαμποκι. ευχαριστώ πολύ εκ τον προτέρ

Δεςεδώ
www.ecosmartenergy.gr/index.php?dispatch...ew&product_id=2979ων!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ