Νέος λέβητας βιομάζας...;;;

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132171 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Νέος λέβητας βιομάζας...;;;

john88s έγραψε: Αυτή η "απόδειξη ταμειακής" πως βγήκε; Είναι ειδικό μηχανάκι; Γιατί θέλω να το έχω και εγώ αυτό γιατί πάντα παραμονεύει ο ρουφ ρουφ γείτονας που του φταίνε και τα ρούχα που φοράει...


Φωνάζεις αγαπητέ μου τον αδειούχο καυστηρατζη σου, ο οποίος έχει τον κατάλληλο πιστοποιημένο αναλυτή (να μετράει με 10% 02 βάση Κ.Υ.Α) και σου δίνει φύλλο έλεγχου - συντήρησης υπογεγραμμένο. Εφόσον επειτα είσαι εντός ορίων ρύπων που ορίζει η νομοθεσία, είσαι καλυμμένος στον κάθε ρουφ, και στον καθε κακοπροαίρετο που θα σου στείλει το ΥΠΕΚΑ για έλεγχο. Όπως και στους λέβητες πετρελαίου - αερίου αυτό το χαρτί είναι απαραίτητο στο να βγαίνει κάθε χρόνο.


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132186 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Νέος λέβητας βιομάζας...;;;

electron έγραψε: τικό στάδιο?
(Γιατί σε προηγούμενο μήνυμα σας λέτε ότι είναι σε ΟΕΜ version για πελάτη σας στο εξωτερικό.)

Άπλα θα θέλαμε περισσότερες πληροφορίες, και φυσικά είμαστε μαζί σας στην όλη προσπάθεια καθώς κατ'εμε τα Ελληνικά προϊόντα πρέπει να υποστηρίξουμε αν θέλουμε να πάει επιτελούς μπροστά αυτη η χωρά.

Αντιλαμβάνομαι βεβαία οτι με τον καιρο θα υπάρξει και η ανάλογή παρουσίαση.

Και πάλι σας ευχομαι τα καλύτερα

(φιλικά πάντα, και χωρίς παρεξήγηση)


ευχαριστώ για τις ευχές. Πλέον πωλείται κανονικά. Οι πρώτες παραδόσεις απλά είναι σε πελάτη ΟΕΜ.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 4 Μήνες πριν #140785 από GK
Απαντήθηκε από GK στο θέμα Νέος λέβητας βιομάζας...;;;
τιποτα καινουργιο για τον λεβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ