Ποιον από τους 2 λέβητες να επιλέξω για 115τ.μ.;

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108820 από str1979
εχω παθει πλακα....χαχα :woohoo:
εσεις συλλέξατε πιο πολες πληροφοριες απο οτι εγω που ενδιαφερομαι να τον αγορασω.... :(

Στρατη (αν θες γραψε μου το email σου) λογω δουλειας δεν προλαβα να τους ρωτησω αλλα θα παρω τηλ σημερα το απογευμα μιας και αυριο πρωι πρεπει να απαντησω διοτι εχω στενα χρονικα περιθωρια για δικους μου λογους και οχι επειδη με πιεζει ο κατασκευαστης η καποιος αλλος.

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108821 από stratis 1

str1979 έγραψε: εχω παθει πλακα....χαχα :woohoo:
εσεις συλλέξατε πιο πολες πληροφοριες απο οτι εγω που ενδιαφερομαι να τον αγορασω.... :(

Στρατη (αν θες γραψε μου το email σου) λογω δουλειας δεν προλαβα να τους ρωτησω αλλα θα παρω τηλ σημερα το απογευμα μιας και αυριο πρωι πρεπει να απαντησω διοτι εχω στενα χρονικα περιθωρια για δικους μου λογους και οχι επειδη με πιεζει ο κατασκευαστης η καποιος αλλος.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108822 από str1979

stratis 1 έγραψε:

str1979 έγραψε: εχω παθει πλακα....χαχα :woohoo:
εσεις συλλέξατε πιο πολες πληροφοριες απο οτι εγω που ενδιαφερομαι να τον αγορασω.... :(

Στρατη (αν θες γραψε μου το email σου) λογω δουλειας δεν προλαβα να τους ρωτησω αλλα θα παρω τηλ σημερα το απογευμα μιας και αυριο πρωι πρεπει να απαντησω διοτι εχω στενα χρονικα περιθωρια για δικους μου λογους και οχι επειδη με πιεζει ο κατασκευαστης η καποιος αλλος.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.


εχεις mail

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108837 από str1979
Λοιπον η αποφαση παρθηκε

Θα μου τον φερουν (τον 35kw) αυριο το απογευμα οποτε και θα ανεβασω και το σχετικο φωτο-υλικο στο φορουμ
Ειμαι χαρουμενος που τα χρηματα μου θα πανε σε Ελληνα και οχι σε ξενο κατασκευαστη
Ελπιζω να ειμαι χαρουμενος και με την αποδοση του :P

Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας εδω μεσα που μας βοηθατε με τις γνωσεις και τις εμπειριες σας εμας που δεν το κατεχουμε αθλημα.

Invicta Compact 700
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80, stratis 1, vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108841 από kosmidis80
Καλοδουλευτος Στρατο!!! Δωσε βαρυτητα στην εγκατασταση και στην ασφαλεια!

Περιμενουμε εντυπωσεις και φωτορεπορταζ!

Υγ. Ανοιξε καινουργιο θεμα με την παρουσιαση του! Επισης ενημερωσε τον κατασκευαστη να γινει μελος του φορουμ! Εχει νοημα να στηριξουμε τον Ελληνα κατασκευαστη και μεσω του φορουμ να μιλαει με ενα πιο 'εμπειρο' κοινο στην βιομαζα για να βελτιωνει τα προιοντα του, οπως και εμεις να μαθαινουμε απο τις εμπειριες του!

Και παλι με το καλο να παραλαβεις και να σας ζεστανει φετος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #108844 από str1979
Ευχαριστω

Ναι θα ανοιξω νεο θεμα για την παρουσιαση του

Αν δεν σας κανει κοπο γραψτε μου μια λιστα με τι θα χρειαστω (βαλδιδες,κυκλοφοριτες, ηλεκτροβανες, δοχια διαστολης κτλ) αν και τα ξερει ο υδραυλικος μου αλλα να εχω και εγω μια ιδεα
Θα συνδεθει παραλληλα με τον πετρελαιου. Ο πετρελαιου ειναι στο υπογειο και ο βιομαζας θα μπει στην πυλοτη.

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ