Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36664 από BILLRED
Απαντήθηκε από BILLRED στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
:) ΓΙΑ σας, ειμαι καινουριο μελος του forum και εχω παρακολουθησει το θεμα μιας και μ' ενδιαφερει κι εμενα η αγορα λεβητα burnit wbs active 50. Μενω LEFKADA και θα μ' ενδιεφερεΙ να συμμετασχω σε μια μαζικη παραγγελια. ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΕΞΙΚΟΝΟΜΟ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36680 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
καλησπερα και καλως ηρθες! Δυστυχως δεν προχωρησε η ομαδικη αγορα, οποτε αν θελεις προχωρας μονος σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36691 από gloster
Απαντήθηκε από gloster στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Καλησπέρα. Σήμερα τελικά ολοκληρώθηκε η αγορά του λέβητα 50kw + δοχείο ανδρανειας + 2 bolier για 2 διαμερίσματα. Κάτσω λίγο να ξανά διαβάσω ένα ένα τα Post εδώ μέσα για την σωστή σύνδεση. Την συνδέσει θα τι κάνει ένας θείος μου απλά εγώ αν χρειαστεί θα μεταφέρω κάποιες απορίες που θα έχει.. Αν κάποιος έχει καμια άποψη το πως θα πρότεινε να τα συνδέσω θα τον ήμουν ευγνώμων.
Σας ευχαριστώ πολύ. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36693 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Σορρυ φιλε gloster αλλα εχει πιαστει το χερι μας να γραφουμε,οτι χρειαζεσαι βρισκονται εδω που διαβαζεις και εδω www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...itstart=75&Itemid=53
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gloster

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36819 από dra23serdi
Απαντήθηκε από dra23serdi στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
ελα φιλε valsam τα δύο μαζί τα διαμερίσματα είναι 240 τ.μ. και πήρα 70 kw γιατι σε κανένα χρόνο απο σήμερα θα βάλω σε λειτουργία και το τρίτο και τελαιταίο διαμέρισμα το οποίο είναι και αυτό 120τμ. Χθεσ ήρθε ενασ που ισχυρίζεται ότι είναι μαστοράσ και μου είπε ότι την εξαγωγή του λέβητα δηλ. τα ζεστά νερά τα συνδέει τέρμα κατω στο δοχέιο αδρανέίασ και τα επιστρεφόμενα δηλ.απο την τέρμα πάνω μεριά του δ.α. τα συνδέεί τέρμα κάτω στο λέβητα γιατι΄λέει οτι ετσι είναι κάλλιτερα διότι τα ζεστά νερά πάνε πάνω.με άλλα λόγια κάνει χιαστί εντελώσ ανάποδα απο την σύνδεσει που είχε αναφερθεί πάλια σε αυτό το forum. ισχύει αυτό
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by dra23serdi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36823 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Απ: Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
καλα πες του...

Το δοχειο αδρανειας φορτιζεται αναποδα, δηλαδη απο επάνω προς τα κατω!

Που ακριβως βρισκεσαι? Σε ποια περιοχη?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.172 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ