Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30074 από diarh
Απαντήθηκε από diarh στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
καλησπερα.Νεος στην παρεα αλλα χρονια στην μουτζουρα.Εχω μια ερωτηση σαν φτωχος καταναλωτης.να πω και εγω τα γνωστα περι ασυμφορου πετρελαιου κλπ κλπ ειδα σε φυλαδιο του leroy merlin αναφορα σχετικη με τους καυστιρες Ferroli.θελω εν πολοις την γνωμη σας μιας και εχετε τετοιους στα μηχανοστασια σας.Αξιζει ο κοπος η οχι??
Ευχαριστω Δημητρης!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30246 από diarh
Απαντήθηκε από diarh στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

diarh έγραψε: καλησπερα.Νεος στην παρεα αλλα χρονια στην μουτζουρα.Εχω μια ερωτηση σαν φτωχος καταναλωτης.να πω και εγω τα γνωστα περι ασυμφορου πετρελαιου κλπ κλπ ειδα σε φυλαδιο του leroy merlin αναφορα σχετικη με τους καυστιρες Ferroli.θελω εν πολοις την γνωμη σας μιας και εχετε τετοιους στα μηχανοστασια σας.Αξιζει ο κοπος η οχι??
Ευχαριστω Δημητρης!!


Ευχαριστω για την διευθετηση του θεματος.Να συμπληρωσω στην ερωτηση.Γνωριζουμε αν μπορει καζανι πετρελαιου να δουλεψει με πελετ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30253 από fisikos50
Απαντήθηκε από fisikos50 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Υπάρχει εδώ μέσα σχετικό θέμα για μετατροπή λέβητα πετρελαίου με προσαρμογή καυστήρα πέλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30422 από makedonas
Απαντήθηκε από makedonas στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Καλημέρα,καινούργιος στο φόρουμ και σε ότι έχει να κάνει με το πέλετ θα ήθελα να ρωτήσω με ποια μάρκα πέλετ είστε πιο ευχαριστημένοι στον ferolli,έχω βάλει κι εγώ έναν ferolli και θέλω να προχωρήσω σε αγορά πέλετ και για τι ποσότητα με κόβεται σε καινούργιο σπίτι 130 τετραγωνικά χωρίς σκεπή και ανοιχτή αποθήκη από κάτω,ευχαριστώ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30475 από tolis100
Απαντήθηκε από tolis100 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

zoomanakos έγραψε: ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΥΣΤΗΡΑ-ΛΕΒΗΤΑ FEROLLI !!!ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΑΘΑΡΙΖΟΜΕΝΟΣ??? ΑΝ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΑΙ???? ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΤΟΥΜΠΑ ΕΝΑ ΕΝΑ π.χ.?????
τα ρωταω ολα αυτα γιατι δουλευω καθε μερα πρωι απογευμα και δεν μπορω να κανω τον θερμαστη
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Φίλε και΄γω νέος ferollakias πριν ενα μήνα η τοποθέτηση και η καύση του για δύο ώρες περίπου δοκιμαστικά.Απο τα πολύ λίγα που ξέρω ο καθαρισμός είναι εύκολος όπως ακριβώς περιγράφει ο φίλος mantzoumis στο post 29856 απλά πιστέυω θα βοηθούσε μια σκούπα στάχτης για τα ψηλά στις γωνίες και το σχαράκι στον θάλαμο καύσης καθώς και αφαίρεση και απλό τίναγμα του ελαστικού συνδέσμου που ενώνει τον κοχλία με την εισαγωγή του καυστήρα καθώς πιάνει σκόνη απο το πέλλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32247 από giorgosm3
Απαντήθηκε από giorgosm3 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
kalimera paidia evala kaysthra ferroli sun p7 ton kokkino kai thelo kapoia boithia stis rythmisis pos mpori na me boithisi? eyxaristo ek to proteron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.220 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ