Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129333 από antigoni alektoridou
Ρε παιδια ας με βοηθησει οποιος ξερει,εχω τον Ferroli sun p7 και στην οθονη αντι για την θερμοκρασια μου βγαζει 2 παυλες ,τι πατησα ουτε ξερω ,επισης δεν σταματαει οταν πιασει τους βαθμους που ζηταω στα νερα ,αν ξερει κανεις τι να κανω ας μου απαντησει,ευχαριστω. :(
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by antigoni alektoridou.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129336 από ankostas333
Καλησπέρα. 2ος χρόνος φέτος που δουλεύω τον P7 με καυστήρα πετρελαίου. Τελευταία όμως μου παρουσιάζεται ένα πρόβλημα. Βλέπω κάθε φορά που ανάβει ο καυστήρας μόλις πάει στην μέγιστη ταχύτητα ( 4η ) να σταματάει και να εμφανίζει το Α04. Πιο παλιά που το είχα στην 5η ταχύτητα και παρουσιάστηκε το ίδιο πρόβλημα το κατέβασα στην 4η και δεν ξαναείχα θέμα. Μπορεί να μου πει κάποιος τι μπορεί να φταίει ; Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129337 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Καλησπέρα έχεις παρατήρησή την φλόγα που βγάζει ο καυστήρας στην 4 ταχύτητα αν ναι είναι αρκετή ? και την παράμετρο τ07 πόσο είναι ?

ankostas333 έγραψε: Καλησπέρα. 2ος χρόνος φέτος που δουλεύω τον P7 με καυστήρα πετρελαίου. Τελευταία όμως μου παρουσιάζεται ένα πρόβλημα. Βλέπω κάθε φορά που ανάβει ο καυστήρας μόλις πάει στην μέγιστη ταχύτητα ( 4η ) να σταματάει και να εμφανίζει το Α04. Πιο παλιά που το είχα στην 5η ταχύτητα και παρουσιάστηκε το ίδιο πρόβλημα το κατέβασα στην 4η και δεν ξαναείχα θέμα. Μπορεί να μου πει κάποιος τι μπορεί να φταίει ; Ευχαριστώ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129350 από ankostas333
η φλόγα δεν με ενθουσιάζει πολύ τώρα που την είδα και το τ07 είναι στο 18
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ankostas333.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129438 από xaloulis90
Απαντήθηκε από xaloulis90 στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Σε ρώτησα και εχτές τον λέβητα πόσο καιρό έχεις να τον κάνεις γενικό καθάρισμα ? παίζει και αυτό ρόλο για αυτό σε ρωτώ.

ankostas333 έγραψε: η φλόγα δεν με ενθουσιάζει πολύ τώρα που την είδα και το τ07 είναι στο 18

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #129442 από ankostas333
ούτε βδομάδα

xaloulis90 έγραψε: Σε ρώτησα και εχτές τον λέβητα πόσο καιρό έχεις να τον κάνεις γενικό καθάρισμα ? παίζει και αυτό ρόλο για αυτό σε ρωτώ.

ankostas333 έγραψε: η φλόγα δεν με ενθουσιάζει πολύ τώρα που την είδα και το τ07 είναι στο 18

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.256 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ