Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169973 από damkas

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Γράψε ένα εμαιλ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Στάλθηκε από το VKY-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169975 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δες στο εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169976 από Johnpropoman

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Η ΛΥΣΗ ΦΙΛΟΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΔΗΜΟΣΙΑ


Καλημέρα! :)
Ο λόγος,αν επιτρέπεις;
(Ο λόγος ύπαρξις του Forum είναι να ...)
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Johnpropoman. Αιτία: ορθογραφικό λάθος
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8, barbanikos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169980 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ γράψε ένα εμαιλ να σου πω
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169982 από Rouleman
Απαντήθηκε από Rouleman στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Καλησπερα, την Τριτη που μας περασε μου εκαψε την αντισταση, 3 μηνες λειτουργιας, στο βγαλσιμο της διαπιστωθηκε οτι απο το εργοστασιο δεν την ειχανε βαλει σωστα με αποτελεσμα η αντισταση να εχει στραβωσει κατα την τοποθετηση, γιατι δεν ειχε περασει απο την εμπρος τρυπα και βρηκε ζορι, και για αυτο το λογο μαλλον καηκε γρηγορα, για να κανω την δουλεια μου πηγα πηρα μια του εμποριου ιδιο μηκος, ιδιο σχεδιο, και την οποια εβαλα μεχρι να δω τι θα γινει με την ferroli να μου στειλει καινουρια αντισταση, αν και απο εκει που αγορασα τον λεβητα μου τα μασαει λεγοντας μου οτι η ferroli δεν δινει εγγυηση στις αντιστασεις, ειναι δυνατον??? 3 μηνες λειτουργιας καινουριο??? Με την καινουρια αντισταση, η εναυση γινοταν 30δευτερα ποιο γρηγορα. Ολα καλα εως οτου σημερα 5 μερες με την καινουρια αντισταση, σημερα μου την ξαναεκαψε, να υπαρχει καπου αλλου θεμα να κραταει την αντισταση αναμμενη συνεχεια και για αυτο τον λογο να την καιει??? ή του εμποριου οι αντιστασεις ειναι χαμηλης ποιοτητας. Το τασακι ηταν γεματο παντος με ακαυτο πελλετ. Στην παρουσα κατασταση ελεχτηκε η ταση πανω στην καμμενη αντισταση και κοβει απο τον εγγεφαλο.
Last edit: 4 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Rouleman.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 2 Μήνες πριν #169983 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΡΟΥΝΕ ΛΥΣΗ.ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ,ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ ΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΜΕΡΗ ΔΙΝΟΥΝ 1-3 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΠΑΡ@@@@Σ!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΙΣΙΕΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ) .ΣΚΕΨΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ 1ο ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΒΑΣΑΝΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΑ Μ Α Σ Α ΝΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙΣ ΔΡΟΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.231 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ