LaNordica Inserto 100 Crystal Ventilato by conos

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #118729 από conos
Απαντήθηκε από conos στο θέμα LaNordica Inserto 100 Crystal Ventilato by conos
Η ζεστη ειναι αρκετη!Επανω καλα κραταει ακομα με τα πρωτες δροσουλες δεν ζοριστικε ακομη!
Ξεχασα να πω οτι ο αεραγωγος ειναι διπλος μονομενος κοντα στα επτα μετρα περιπου και εξωτερικα του σπιτιου!!
:woohoo: :woohoo: :blink: :blink:
Θελω να το δω και στα χοντρα τα κρυα. Οχι τιποτα αλλο μην κλαιω τα λεφτα που εδωσα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127099 από kokdim
Απαντήθηκε από kokdim στο θέμα LaNordica Inserto 100 Crystal Ventilato by conos
Τι έγινε τελικά δούλεψε ο αγωγός εξωτερικά ή έχεις σοβαρές απώλειες..?
Εγώ έχω την 70 crystal σε σπίτι 70m2 κάτω και 60 πάνω. 23+ κάτω 19,5 στα δύσκολα σημεία των δωματίων χωρίς αεραγωγούς.με ελάχιστη κατανάλωση... και 5Co εξωτερρική..δεν έχει πολλά κρύα φέτος ακόμα. Αυτό επίσης με το κρύσταλο ειναι θέμα...κάθε μέρα μαυρίζει σχεδών ότι και να κάνεις..(βεβαια τα ξύλα μου δεν είναι και σόι αλλά δε νομίζω να αλλαζε και κάτι)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #127533 από conos
Απαντήθηκε από conos στο θέμα LaNordica Inserto 100 Crystal Ventilato by conos
Δουλευει μια χαρα!!Τα λεφτα του ,μεχρι στιγμης ,τα εχει βγαλει. Λογικα απωλειες υπαρχουν ,αλλα κρυο δεν εχει κανει και δεν φαινετε τιποτα.Το μονο προβλημα που εχω βρει ειναι η μαυριλα γυρω απο την περσιδα στον τοιχο του δωματιου,και η γκρινια απο την κυρα!!!!!! :woohoo: :woohoo:
Δεν ξερω πως εγινε,μαλον απο την ζεστη οπως τα παλια καλοριφερ. Θα βρω κατι να βαλω να μην ξαναγινει.
Το τζαμι καθαριζει ευκολα αρκει να εχεις χαρτι κουζινας, αζαξ και μιση ωρα περιπου ελευθερη καθε εβδομαδα.
Αν μπορεις μην βαζεις πολυ υγρα ξυλα ,λιγο δυσκολο, και μην τραβας εξω τον δευτερο μοχλο εξω ,αεροκουρτινα ,κατι γλυτωνεις! ;) ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169502 από georgesss
Απαντήθηκε από georgesss στο θέμα LaNordica Inserto 100 Crystal Ventilato by conos
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!
Ο αγωγός απο τι υλικό είναι κατασκευασμένος; (inox, εύκαμπτος;)
έχεις ενώσει τον εξωτερικό αγωγό με την μία έξοδο της κασέτας;
έχεις κλείσει τον αέρα που βγαίνει απο μπροστά;
Last edit: 4 Χρόνια 3 Μήνες πριν by georgesss.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ