Technical Pan Therm 68 eco

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154021 από Gio99
Technical Pan Therm 68 eco δημιουργήθηκε από Gio99
Καλησπέρα σε όλους. Μετά από ένα ταλαιπωρο χειμώνα αλλά με αισιόδοξο τέλος για όλους και ενώ είχα τοποθετήσει δύο εστίες μέσα στο χειμώνα με πλήρη αστοχια πήρα την απόφαση μιας και χειμωνιαζει να βρω αντικαταστατη στο χώρο που κάναμε τα πειράματα. Λοιπόν μετά από πολύ ψάξιμο έπεσα πάνω σε έναν εξαιρετο άνθρωπο και επαγγελματία( λείπουν από το χώρο αυτό) ο οποίος είναι ο κύριος Φιλιππακόπουλος (γνωστός για τους περισσότερους) και για να μη γίνομαι κουραστικός με έβαλε στο σωστο δρομο για της ανάγκες της κατοικίας μου και μόνο και μόνο από το τηλέφωνο με έκανε να τοποθετήσω το νέο μου τζάκι.(μόνος μου παρακαλώ μιας και από μαστορεματα δεν το κατέχω λόγω εντελώς διαφορετικού επαγγέλματος.)Σιγουρα είχα και τη βοήθεια που προσφέρετε όλοι σας εδώ μέσα με όλες αυτές τις χρήσιμες πληροφορίες βλέποντας υλικό και αναρτήσεις.Παρακατω θα σας παραθέσω μερικο φωτογραφικό υλικό μέχρι και το αποτέλεσμα που έχω σήμερα.
Το πριν (το θυμάστε μερικοί σίγουρα)

Το απόκτημα

Η αποξηλωση

Και εδώ αρχίζει ο γολγοθας
Η σύζυγος θεώρησε σωστό να διατηρήσει την αριστερή κατασκευή και η συνέχεια αυτή
Φορεσαμε Εναλλακτη, μαύρο χάλυβα και όλα τα απαραίτητα και προχωρήσαμε με κλείσιμο του θερμοθαλαμου
Η συνέχεια είχε επένδυση με είδος ψευτοπετρας λόγω φοφου του βάρους και να το αποτέλεσμα
Ευχαριστώ και πάλι το κύριο Φιλιππακοπουλο και όλους εσάς για τις συμβουλές που δίνετε στο φορουμ. Καλό χειμώνα να έχουμε.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154023 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Technical Pan Therm 68 eco
Καλές ζέστες!!!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Gio99

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154028 από seventh_heaven
Απαντήθηκε από seventh_heaven στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Gio99 θα ηθελα να σε ρωτησω για το αισθητικο μερος του εγχειρηματος. Επειδη με ενδιαφερει να ντυσω το δικο μου τζακι με αυτου του ειδους την ψευτοπετρα, μπορεις να μου δωσεις καποιες περαιτερω πληροφοριες για τον τυπο της πετρας, τιμη, τροπο εφαρμογης κλπ;

Ευχαριστω εκ των προτερων και καλες ζεστες!!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154029 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Καλησπέρα Seventh_heaven. Λοιπόν η τοποθέτηση έγινε ως εξής: Πέρασα Ασταρι προσφυσης για κολλες πλακιδιων πάνω στη γυψοσανιδα(8,50€) και μετά το στεγνωμα του κόλλα πλακιδιων ρητινουχα με μεγάλη ελαστικότητα κατάλληλη και για ενδοδαπεδια θέρμανση(17€). Η πέτρα είναι τεχνιτη και είναι γυψινη κατάλληλη για εσωτερικούς χώρους. Κόβεται εύκολα στις επιθυμητες διαστάσεις με ένα πριονι γυψοσανιδας (20€τμ).

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154033 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Απαντήθηκε από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
O Δημήτρης είναι εγγύηση. Το ξέρουμε αυτό.

Δε μας είπες όμως, πως καίει? Κανένα videaki ... ????

Εννοείται.... καλές ζέστες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154038 από Gio99
Απαντήθηκε από Gio99 στο θέμα Re:Technical Pan Therm 68 eco
Έχουν γίνει κάποια αναμματα για τις γνωστές διαδικασίες αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει βίντεο. Θα ανεβάσω μόλις σταματήσουν και οι σεισμοί και πάρει μπροστά για χειμώνα.

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.068 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ