Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48250 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Κυριε Γκουντελια δεν αναλώνομαι και μετα απο ψαξιμο οπως βλεπεις συμφωνο οτι ποτε μα ποτε δεν ειναι δυνατον να χτυπησω την τιμη ενως επαγγελματια κατα μονας.
Αυτο που μπορω να κανω ομως ειναι να ειμαι ενημερωμενος αφενός και κατα δευτερο λογο να καταφερουμε να πραγματοποιούμε σαν καταναλωτες μαζικες παραγγελιες απο ελληνα εμπορα ωστε με τον τροπο αυτο το κερδος του εμπορα να ειναι το ιδιο ομως να μην μετακυλήσουμε τα έξοδα μεταφοράς ξεφορτώματος φορτώματος και παραδωσης σε εμας.
Φανταζομαι οτι διαφορετικη τιμη θα μου πεις αν σου πω φερε 5 τονους στη λητη απο 24 τονους ολους μαζι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48261 από ΠέτροςΤ
Απαντήθηκε από ΠέτροςΤ στο θέμα Τιμές pellet

joe125 έγραψε:

ΠέτροςΤ έγραψε: Αν ολα πάνε καλά την δευτέρα θα την ανάψω,εχω βρει pellet στην Κόρινθο της modern fuels απο την Τρίπολη 5,5 η σακούλα.
Άξιζει σε ποιοτητα????

σε ποιόν την βρήκες 5,5 την σακούλα?
γιατί εγώ που ρώτησα στο ζευγολατιό μου είπαν 5 την σακούλα



Στην Πατρων σε ενα μαγαζι αλλα το σαββατο βρηκα ακρη αλλου με 300 τον τονο.

RAVELLI HRV 160.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48268 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet
Δεν καιτε πετρελαιο καλυτερα βρε παιδια,με τετοιες τιμες πελλετ;Εγω πηρα φετος με 275 τον τονο(αργα,τελος Οκτωβριου)και μου φαινονται πολλα.Εχουνεξεσαλωσει εντελως οι εμποροι μου φαινεται...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48282 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48283 από dimitris11
Απαντήθηκε από dimitris11 στο θέμα Τιμές pellet

theoilia έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: Τι προβλημα εχεις με τα golden nuggets?


Είναι λίγο άδικο να πω κάτι για το οποίο δεν έχω καταλάβει ακόμη ποιος και τι φταίει.Άλλωστε ολοι οι άλλοι μιλάνε με καλά λόγια για το προιόν.

Τα golgen ειναι λιγο πιο σκληρα απο τα μη πιστοποιημενα,πιθανον η σομπα σου να θελει αυξηση του χρονου τροφοδοσιας πελετ.
Αυτο παρατηρησα στη δικια μου,με δυσκολεψαν αρκετα στην αρχη μεχρι να πεισω την σομπα μου να τα καψει.
Ειναι πολυ καλο πελετ.
Το μοτερ του κοχλια της σομπας μου(κακη κατασκευη)ζοριζοταν-υπερθερμενοταν λογο της σκληροτητας του πελετ με συνεπεια να σταματαει να περναει το ρευμα απ΄το πηνιο του,οταν κρυωνε ξαναδουλευε.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dimitris11.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48292 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε: Δεν καιτε πετρελαιο καλυτερα βρε παιδια,με τετοιες τιμες πελλετ;Εγω πηρα φετος με 275 τον τονο(αργα,τελος Οκτωβριου)και μου φαινονται πολλα.Εχουνεξεσαλωσει εντελως οι εμποροι μου φαινεται...

Μη λες αστεία... Θα πρέπει να πάνε πάνω από 600 EUR ο τόνος για να πάψουν να συμφέρουν τα πέλλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.364 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ