Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48301 από joe125
Απαντήθηκε από joe125 στο θέμα Τιμές pellet

ΠέτροςΤ έγραψε:

joe125 έγραψε:

ΠέτροςΤ έγραψε: Αν ολα πάνε καλά την δευτέρα θα την ανάψω,εχω βρει pellet στην Κόρινθο της modern fuels απο την Τρίπολη 5,5 η σακούλα.
Άξιζει σε ποιοτητα????

σε ποιόν την βρήκες 5,5 την σακούλα?
γιατί εγώ που ρώτησα στο ζευγολατιό μου είπαν 5 την σακούλα



Στην Πατρων σε ενα μαγαζι αλλα το σαββατο βρηκα ακρη αλλου με 300 τον τονο.

για δώσε καμιά πληροφορία ακόμα,που το βρήκες με 300?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48303 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

DragonHD έγραψε: Δεν καιτε πετρελαιο καλυτερα βρε παιδια,με τετοιες τιμες πελλετ;Εγω πηρα φετος με 275 τον τονο(αργα,τελος Οκτωβριου)και μου φαινονται πολλα.Εχουνε ξεσαλωσει εντελως οι εμποροι μου φαινεται...

Μη λες αστεία... Θα πρέπει να πάνε πάνω από 600 EUR ο τόνος για να πάψουν να συμφέρουν τα πέλλετ.

Και βεβαια ετσι ειναι,αλλα το πελλετ 300 ευρω,κατι σε αισχροκερδεια θυμιζει.Οπως και η κατακορυφη αυξηση της τιμης του στους χειμερινους μηνες(φιλοι μου απο την περιοχη μου,εφεραν μια νταλικα πελλετ,ομαδικη παραγγελια απο εργοστασιο Λιθουανιας και τους βγηκε 110 ευρω ο τονος.Δυστυχως δεν τους προλαβα για φετος,αλλα απο του χρονου βουρ και εγω.Για να δειτε τι τιμες παιζει η αγαπημενη μας καυσιμη υλη)
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48306 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε:

DOOM_NX έγραψε:

DragonHD έγραψε: Δεν καιτε πετρελαιο καλυτερα βρε παιδια,με τετοιες τιμες πελλετ;Εγω πηρα φετος με 275 τον τονο(αργα,τελος Οκτωβριου)και μου φαινονται πολλα.Εχουνε ξεσαλωσει εντελως οι εμποροι μου φαινεται...

Μη λες αστεία... Θα πρέπει να πάνε πάνω από 600 EUR ο τόνος για να πάψουν να συμφέρουν τα πέλλετ.

Και βεβαια ετσι ειναι,αλλα το πελλετ 300 ευρω,κατι σε αισχροκερδεια θυμιζει.Οπως και η κατακορυφη αυξηση της τιμης του στους χειμερινους μηνες(φιλοι μου απο την περιοχη μου,εφεραν μια νταλικα πελλετ,ομαδικη παραγγελια απο εργοστασιο Λιθουανιας και τους βγηκε 110 ευρω ο τονος.Δυστυχως δεν τους προλαβα για φετος,αλλα απο του χρονου βουρ και εγω.Για να δειτε τι τιμες παιζει η αγαπημενη μας καυσιμη υλη)


:woohoo: Ε οχι και 110 :P


ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48308 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet
DragonHD απο που εισαι?

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48316 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet
Ειμαι Εβρο φιλε μου,Διδυμοτειχο.Και εγω τρελαθηκα οταν μου το ειπε ο φιλος μου για 110(ειχανε παρει και περυσι σε παρομοια τιμη και μεινανε και ευχαριστημενοι με την ποιοτητα).Εγω εδω πανω,με ελαχιστο ψαξιμο βρηκα 206 ευρω τον τονο με τα μεταφορικα στο σπιτι μου κομπλε απο Βουλγαρια(Ιβαηλογκραντ).Πηρα 2-3 τσουβαλακια και το εκαψε κανονικα η σομπα μου χωρις προβλημα.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48319 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε: Ειμαι Εβρο φιλε μου,Διδυμοτειχο.Και εγω τρελαθηκα οταν μου το ειπε ο φιλος μου για 110(ειχανε παρει και περυσι σε παρομοια τιμη και μεινανε και ευχαριστημενοι με την ποιοτητα).Εγω εδω πανω,με ελαχιστο ψαξιμο βρηκα 206 ευρω τον τονο με τα μεταφορικα στο σπιτι μου κομπλε απο Βουλγαρια(Ιβαηλογκραντ).Πηρα 2-3 τσουβαλακια και το εκαψε κανονικα η σομπα μου χωρις προβλημα.


ναι αλλα αλλο 206 και αλλο 110 :whistle:
206 πιο βρηκες ποιας εταιριας??

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.370 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ