Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48323 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet
110 οπως ειπα,αγορασαν ομαδικα γνωστοι μου απο Λιθουανια.Αυτο που βρηκα στα 206 και δοκιμασα 2 τσουβαλακια,το σακουλι πανω εγραφε "mmfruit.com" η κατι τετοιο.Δεν το ειδα σαν κατι πιστοποιημενο κ.λ.π αλλα τα 2 15κιλα που δοκιμασα τα εκαψα κανονικοτατα και χωρις κανενα προβλημα.Για μενα εχω αγορασει 1 τονο στα 275 ευρω απο οξυα και ερυθρελατη,απο φιλο στις αρχες Νοεμβρη αν θυμαμαι καλα και ειναι πολυ καλο.Οι τοπικοι μας εμποροι και αυτοι χτυπανε αλυπητα, 320 το rz,290 το alpha wood,300 το Ahira,300 το switrhwoffer .Και παντα μαυρα χωρις αποδειξη ε;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48324 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε: 110 οπως ειπα,αγορασαν ομαδικα γνωστοι μου απο Λιθουανια.Αυτο που βρηκα στα 206 και δοκιμασα 2 τσουβαλακια,το σακουλι πανω εγραφε "mmfruit.com" η κατι τετοιο.Δεν το ειδα σαν κατι πιστοποιημενο κ.λ.π αλλα τα 2 15κιλα που δοκιμασα τα εκαψα κανονικοτατα και χωρις κανενα προβλημα.Για μενα εχω αγορασει 1 τονο στα 275 ευρω απο οξυα και ερυθρελατη,απο φιλο στις αρχες Νοεμβρη αν θυμαμαι καλα και ειναι πολυ καλο.Οι τοπικοι μας εμποροι και αυτοι χτυπανε αλυπητα, 320 το rz,290 το alpha wood,300 το Ahira,300 το switrhwoffer .Και παντα μαυρα χωρις αποδειξη ε;


110 ευρώ είναι σχεδόν η μεταφορά μόνο από Λιθουανία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48327 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

DragonHD έγραψε: 110 οπως ειπα,αγορασαν ομαδικα γνωστοι μου απο Λιθουανια.Αυτο που βρηκα στα 206 και δοκιμασα 2 τσουβαλακια,το σακουλι πανω εγραφε "mmfruit.com" η κατι τετοιο.Δεν το ειδα σαν κατι πιστοποιημενο κ.λ.π αλλα τα 2 15κιλα που δοκιμασα τα εκαψα κανονικοτατα και χωρις κανενα προβλημα.Για μενα εχω αγορασει 1 τονο στα 275 ευρω απο οξυα και ερυθρελατη,απο φιλο στις αρχες Νοεμβρη αν θυμαμαι καλα και ειναι πολυ καλο.Οι τοπικοι μας εμποροι και αυτοι χτυπανε αλυπητα, 320 το rz,290 το alpha wood,300 το Ahira,300 το switrhwoffer .Και παντα μαυρα χωρις αποδειξη ε;


110 ευρώ είναι σχεδόν η μεταφορά μόνο από Λιθουανία.

Εσυ φιλε πουλας ,ετσι δεν ειναι;Δεν θα περιμενα αλλη απαντηση.Σιγουρα ξερεις καλυτερα.Εγω σου λεω ποσο πηρανε γνωστοι μου,εδω ειμαστε,αν μπω και εγω την επομενη σαιζον στην παραγγελια αυτη,θα σου σκαναρω τα πειστηρια για να τα δεις.Αν οντως ειναι οπως λες 110 τα μεταφορικα στον τονο,τους το χαρισαν το πελλετ;
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48330 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

DragonHD έγραψε:

giogud έγραψε:

DragonHD έγραψε: 110 οπως ειπα,αγορασαν ομαδικα γνωστοι μου απο Λιθουανια.Αυτο που βρηκα στα 206 και δοκιμασα 2 τσουβαλακια,το σακουλι πανω εγραφε "mmfruit.com" η κατι τετοιο.Δεν το ειδα σαν κατι πιστοποιημενο κ.λ.π αλλα τα 2 15κιλα που δοκιμασα τα εκαψα κανονικοτατα και χωρις κανενα προβλημα.Για μενα εχω αγορασει 1 τονο στα 275 ευρω απο οξυα και ερυθρελατη,απο φιλο στις αρχες Νοεμβρη αν θυμαμαι καλα και ειναι πολυ καλο.Οι τοπικοι μας εμποροι και αυτοι χτυπανε αλυπητα, 320 το rz,290 το alpha wood,300 το Ahira,300 το switrhwoffer .Και παντα μαυρα χωρις αποδειξη ε;


110 ευρώ είναι σχεδόν η μεταφορά μόνο από Λιθουανία.

Εσυ φιλε πουλας ,ετσι δεν ειναι;Δεν θα περιμενα αλλη απαντηση.Σιγουρα ξερεις καλυτερα.Εγω σου λεω ποσο πηρανε γνωστοι μου,εδω ειμαστε,αν μπω και εγω την επομενη σαιζον στην παραγγελια αυτη,θα σου σκαναρω τα πειστηρια για να τα δεις.Αν οντως ειναι οπως λες 110 τα μεταφορικα στον τονο,τους το χαρισαν το πελλετ;


Φίλε!!! Η Λιθουανία είναι 2,500 χιλιόμετρα μακρυά. Χρειάζονται περισσότερο από 1000 ευρώ μόνο για πετρέλαια και άλλα 4 μεροκάματα οδηγού. Βάλε και πόσα διόδια και και και....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48333 από plaintiff
Απαντήθηκε από plaintiff στο θέμα Τιμές pellet
Φιλε Γιωργο ισως εχεις απολυτο δικιο.Οι μεταφορα του εν λογω φορτιου εγινε απο γνωστο που ειχε δρομολογιο εκει,απο οτι μου ειπαν ,κατι τετοιο παιχτηκε.Για το κοστος των μεταφορικων ,ισως εχεις απολυτο δικιο,εσυ ξερεις καλυτερα ,μαιςκαι εισαι επαγγελματιας.Για το κοστος του πελλετ,συγχωρεσε με παντως,εγω το βλεπω σαν καταναλωτης παντα,οποτε λογικο ειναι να ψαχνω το ποιο φτηνο.Και απ οτη στιγμη που ειμαι και κοντα σε Βουλγαρια,Ρουμανια κ.λ.π εχω καποιες επιλογες καλυτερες,σε σχεση με τον Αθηναιο κ.λ.π.Παντως εξακολουθω να πιστευω πως υπαρχει μεγαλη αισχροκερδεια στο χωρο!!Κια πιστεψε με ,προτιμω να δωσω τα λεφτα μου στον Τουρκο και στον Βουλγαρο παρα στον Ελληνα εμπορο με τις υπερβολικες τιμες(και μαυρες παντα)!!
Μου θυμιζει ενα περιστατικο που ειχαμ ε το αμαξι μου πριν απο κανα δυο μηνες.Αλλαγη καταλυτη.Αντιπροσωπια Πεζο Ορεστιαδος,700 ευρω,Θεσσαλονικη εμποροι καταλυτη εμποριου απο 350 και πανω,τελικα τον εβαλα Ανδριανουπολη Τουρκια με 180 ευρω.Και τα αυτοκινητα μου παντα για σερβις στον Τουνζαι το φιλο μου στο 1/5 της τιμης των Ελληνων!!Οταν ο Ελληνας εμπορας μαθει να δουλευει σωστα,να μη θελει να κερδισει 200% ,πληρωνει το ΦΠΑ στο κρατος ,τοτε ισως τον προτιμησω.Καια παντα για αεριο και βενζινα στη Βουλγαρια!!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #48338 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet
Όντως φαίνεται απίστευτη τιμή... 110 €/τόνος...

Για ακόμη μια φορά αναρρωτιέμαι γιατί τα ελληνικά πέλλετ κοστίζουν όσο αυτά που θέλουν 4 μεροκάματα κι ένα βυτίο πετρέλαιο για να έρθουν; Μήπως εκεί είναι η αισχροκέρδια;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Grecu_, plaintiff

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.330 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ