Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132625 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Περσι η τιμή στο Group BUY τον Μάιο ήταν 265 για schweihofer.

Θεωρώ οτι πιο κατω δεν μπορεί να πάει αλλά περσι το καταφέραμε λογω ανταγωνισμού.
Φέτος δεν είμαι και τόσο αισιοδοξος γιατί δεν βλέπω να υπάρξει τετοιος ανταγωνισμός. Πλέον δεν υπάρχουν τα Offers business members που υπήρχαν πέρσι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132626 από SakiSystem
Απαντήθηκε από SakiSystem στο θέμα Τιμές pellet

COMMO 21KW έγραψε: Μετέφερα το θεμα σ'αυτη τη κατηγορία για περισσότερες απαντήσεις
Η τιμή είναι με ΦΠΑ στη πόρτα μου όταν έχω νέα θα σας αποντήσω.

Ας μου πει τώρα κάποιος γιατί περιμένω μια απάντηση για μια τιμή τέλη του μήνα.
250 με 260 ευρώ τον τόνο για schweihofer είναι καλή τιμή, γιατί σκοπεύω να αγοράσω 5 τόνους για τον
επόμενο χρόνο


Με κλειστά μάτια κτύπατα !

Γηράσκω δ' αεί πολλά διδασκόμενος.
Σόλων ο Αθηναίος

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=40367&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132627 από SakiSystem
Απαντήθηκε από SakiSystem στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Γιώργο πότε θα γίνει παιχνίδι να το έχω υπόψιν.

Γηράσκω δ' αεί πολλά διδασκόμενος.
Σόλων ο Αθηναίος

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=40367&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132628 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

SakiSystem έγραψε: Γιώργο πότε θα γίνει παιχνίδι να το έχω υπόψιν.


Τον Απρίλιο θα αρχίσουμε συζητήσεις αλλά δεν ξέρω αν θα προκύψει κάτι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132795 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet
Ασε Νικο εχω χασει την μπαλα
Αν ειναι ευκολο ας τα μεταφερει καποιος εκει μαζι με τα αλλα

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #133010 από d_parianos
Απαντήθηκε από d_parianos στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Καλημερα σε ολους τους συμφοριτες. Μαλλον η συνεργασια του Μαρινοπουλου με την εταιρια Καρυπιδης θα συνεχιστει και για πολυ ακομα μαλιστα. Για διαβαστε αυτο:

"Στον Μαρινόπουλο, δια μέσου της βορειοελλαδικής εταιρείας «Karipidis Bros», περνά ση αλυσίδα «Αρβανιτίδης», μίας από τις δέκα μεγαλύτερες λιανεμπορικής αλυσίδες πανελλαδικά.

Η σχετική συμφωνία αφορά στο σύνολο του δικτύου των 149 καταστημάτων της Αρβανιτίδης Α.Ε., το οποίο πλέον θα λειτουργεί υπό καθεστώς δικαιόχρησης, με τα σούπερ μάρκετ της αλυσίδας να μετονομάζονται άμεσα σε Carrefour Μαρινόπουλος και Carrefour Express.
Σε ό,τι αφορά την αποθήκη που λειτουργεί η «Αρβανιτίδης Α.Ε.» στη Βέροια, εφεξής θα τροφοδοτεί τα καταστήματα του δικτύου με νέα γκάμα προϊόντων, στα οποία θα περιλαμβάνονται και τα προϊόντα με σήμα «Carrefour».
Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, η συμφωνία της «Μαρινόπουλος» με την «Αρβανιτίδης Α.Ε.» γίνεται στο πλαίσιο της στρατηγικής που ακολουθεί η πρώτη για την ενδυνάμωση της παρουσίας της στη λιανική και την ενίσχυση της ηγετικής της θέσης στην αγορά με τη λειτουργία του μεγαλύτερου λιανεμπορικού δικτύου στην Ελλάδα. Μέσω της «Αρβανιτίδης Α.Ε.», η «Μαρινόπουλος» ισχυροποιεί γεωγραφικά τη θέση της στην κεντρική και βόρεια Ελλάδα και εκτιμά ότι θα αυξήσει σημαντικά τον τζίρο της.
Να σημειωθεί ότι η «Μαρινόπουλος» από την περιοχή της Λάρισας και πάνω διαθέτει ήδη δίκτυο 171 καταστημάτων, εκ των οποίων 147 είναι εταιρικά και 24 franchise. Η «Karipidis Bros», η οποία έχει έδρα στη Νάουσα της Ημαθίας, δραστηριοποιείται στην παραγωγή ξύλινων παλετών και στην κατασκευή εξειδικευμένων, ξύλινων μέσων συσκευασίας για τη βιομηχανία, ενώ έχει διεισδύσει και στην παραγωγή και εμπορία βιοκαυσίμων.
Η «Karipidis Bros», η οποία έχει έδρα στη Νάουσα της Ημαθίας, απέκτησε τα 150 εν λειτουργία καταστήματα της «Αρβανιτίδης» (η αλυσίδα είχε τζίρο το 2011 πάνω από 220 εκατ. ευρώ), στα οποία θα προστεθούν ακόμη 20 σημεία πώλησης σε βάθος χρόνου, ενώ θα διατηρηθούν στις θέσεις τους οι σχεδόν 1.500 εργαζόμενοι της αλυσίδας.
Οπως αναφέρουν πληροφορίες η «Karipidis Bros» θα προχωρήσει στη σταδιακή εξόφληση των δεδουλευμένων των εργαζομένων, στους οποίους οφείλονται αποδοχές τουλάχιστον 4 μηνών και το τελευταίο χρονικό διάστημα είχαν στραφεί και δικαστικά κατά της διοίκησης της «Αρβανιτίδης». Παράλληλα, η νέα διοίκηση θα διευθετήσει και άλλες οφειλές της «Αρβανιτίδης» πολλών δεκάδων εκατ. ευρώ, τόσο απέναντι σε ασφαλιστικά ταμεία (πάνω από 20 εκατ. ευρώ), όσο και απέναντι στην εφορία.
Η Karipidis Bros δραστηριοποιείται στην παραγωγή ξύλινων παλετών και στην κατασκευή εξειδικευμένων, ξύλινων μέσων συσκευασίας, ενώ έχει διεισδύσει και στην παραγωγή και εμπορία βιοκαυσίμων."

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.356 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ