Τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135454 από Αλεξανδρουπολίτης

γιαννης-δραμα έγραψε: sunny tera πελλετ 200€+φπα με μεταφορικά εντός Δράμας και περιχώρων.



Πολυ ακριβο για βουλγαρικο
σε αυτην την τιμη αγοραζεις
ελληνικο πελλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135457 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Αλεξανδρουπολίτης έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε: sunny tera πελλετ 200€+φπα με μεταφορικά εντός Δράμας και περιχώρων.



Πολυ ακριβο για βουλγαρικο
σε αυτην την τιμη αγοραζεις
ελληνικο πελλετ


ΤΟ sunny tera εχει 230 ευρω και το alpha wood 250 ευρο , εσυ πως το βλεπεις?????

10 φορες το βουλγαρικο το οποιο τουλαχιστον το συγκεκριμενο δεν εχει ακουστει προβλημα , παρα το alpha wood που ειχε τα "θεματακια" του ΚΑΙ ΝΑΙ θα αγοραζω απο εξω μεχρι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να βαλουν μυαλο οι Ελληνες παραγωγη (τιμη & ποιοτητα)

Αλλωστε εαν ειναι να παω σε alpha wood στα 250 , στα 280 περνω Σβαι .

ΑΡΑ εαν το alpha wood δεν πεσει στα 200 ευρω δωρων αδωρο , για τους νεους στο χωρο και για τους ασχετους αγοραστε το και καλοριζικο , για εμας ??? αφηστε μας να πραξουμε αυτο που νομιζουμε .

ΥΓ και μην βγει κανας Νασικας να σχολιασει το ποστ μου δεν το εχω ορεξη , εινα αποψη μου και δεν ΜΟΥ την αλλαζει .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135458 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φώτη, χαιρετίσματα στον φίλο σου τον Νίκο (και Χρήστο), τον ανταγωνιστή μου... :whistle: B) :silly:

Στην Δράμα μπορείτε να βρείτε Alfapellet με 220-225.(αναλογα την ποσότητα)

Οι Ελληνικές εταιρείες δεν τυπώνουν στον σάκο ΜΑΪΜΟΥ πιστοποιήσεις , όπως η σανυτερα.

Όποιος φιλοβούλγαρος θέλει, μπορεί να δοκιμάσει δωρεάν δειγματα και να συγκρίνει.
Ραντεβού στο Συνταγμα ή στον Λευκό Πύργο με τους αγανακτισμένους
Που αναρωτιούνται γιατί έχουμε ανεργία....

{ α..και πούσαι, την πρώτη Hayabusa που πάτησε πόδι σε Ελλάδα κάπου στο 1999-2000, την συναρμολογήσαμε στο υπόγειο Πύδνας και Σιδηροκάστρου και την οδήγησε πρώτος ο εχθρός σου, διευθυντης τοτε στην Σουζουκι.}


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135460 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε: Φώτη, χαιρετίσματα στον φίλο σου τον Νίκο (και Χρήστο), τον ανταγωνιστή μου... :whistle: B) :silly:



Στην Δράμα μπορείτε να βρείτε Alfapellet με 220-225.(αναλογα την ποσότητα)

Οι Ελληνικές εταιρείες δεν τυπώνουν στον σάκο ΜΑΪΜΟΥ πιστοποιήσεις , όπως η σανυτερα.

Όποιος φιλοβούλγαρος θέλει, μπορεί να δοκιμάσει δωρεάν δειγματα και να συγκρίνει.
Ραντεβού στο Συνταγμα ή στον Λευκό Πύργο με τους αγανακτισμένους
Που αναρωτιούνται γιατί έχουμε ανεργία....

{ α..και πούσαι, την πρώτη Hayabusa που πάτησε πόδι σε Ελλάδα κάπου στο 1999-2000, την συναρμολογήσαμε στο υπόγειο Πύδνας και Σιδηροκάστρου και την οδήγησε πρώτος ο εχθρός σου, διευθυντης τοτε στην Σουζουκι.}


Ειπα και εγω δεν θα απαντησεις ???!!!

1ο ΘΑ τους δωσω χαιρετισματα . (αν και ποτε δεν καταλαβα γιατι οταν μιλαω να αναφερεστε ολοι για τον Σαββαιδη λες και εχω μετοχες , ενωω ολοι οι αλλοι σας εδω Νασικας , Σαμαρας κ.α. να μιλατε ανετα και να μην "τρεχει" τιποτα, ηδη μου εχει μπει η ιδεα οτι εχει γινει τσιφλικι μερικων εμπορων εδω μεσα, και μαλλον επιβεβαιώνετε . δεν το συνεχιζω δεν εχω ορεξη να παιξω λογομαχια ,απλα βαρεθηκα να βλεπω τον καθε εμπορα πελλετ ή μηχανηματος να μπαινει και να σχολιαζει αλλα και να ειρωνευτε )

2ο εαν δεν πεσει η τιμη στα 200 ευρω και να ανεβει η ποιοτητα μην το συνεχιζεις ειναι κοροιδια

3ο σε κανενα λευκο πυργο δεν κατεβαινω ΑΛΛΑ και δεν θα ταιζω Ελληνα βιοτεχνη πελλετ για να λεω οτι τα λεφτα τα δινω Ελλαδα και μετα να καντιλιαζω το πελλετ που θα μου μπλοκαρει το μηχανημα (και μην μου πεις οτι το μηχανημα μου ειναι μαπα , σου κοβω την καλημερα και αρχιζω τα μπινελικια)

Και τελος ,ουτε χαζος ειμαι ουτε υποδειξεις χρειαζομαι δεν ξερω τι ρολο βαρας εδω μεσα και τι στοχους εχεις δεν με ενδιαφερει με αλλους χρηστες πως μιλας εδω μεσα, αλλα ειρωνιες του τυπου "δωσε χαιρετισματα " ή περι ιστοριας hayabusa οχι σε εμενα , το κοβεις εδω να μην αρχισουμε το "στολισμα"

Καρυπιδης Πελλετ - Απολαυστε Ελληνικο πελλετ και ονταν θα μπλοκαρει ο κοχλιας ξανα παρτε Ελληνικο πελλετ ή πειτε οτι εχετε σκαρτο μηχανημα οπως σας βολευει


Συνημμένα:
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by fotisbasm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135462 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παρακαλω μεινετε εντος θεματος που ειναι οι τρεχουσες τιμες πελλετ!
Κωστα πριν εναμιση μηνα πηγα σε εναν για Αλφα και μου ειπε την εξωφρενικη τιμη των 285/τν :angry:
ΥΓ.Εγω απλα εβαλα μια τιμη ενος πελλετ και τιποτα παραπανω!
Οταν μαθαινω καποιες τιμες που ειναι σχετικα καλες τις αναρτω εδω και στο energ.gr/postit/pellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135463 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φωτη εχεις αδικο-γιατι τσουβαλιαζεις ολους τους εμπορους-και το ξερεις.
Το πελλετ του Καρυπιδη δε το ξερω και δε μπορω να εκφερω γνωμη.Ξερω ομως το πελλετ του Κωστα-η περσινη παρτιδα ηταν εξαιρετικη και μπορουν να στο βεβαιωσουν δεκαδες συμφορουμιτες-και σε διαβεβαιω οτι τζαμπα χρυσοπληρωνεις τα Σβαι.Εκτος αν σου τρεχουν απο τα μπατζακια σε αντιθεση με την πλειοψηφια των Ελληνων που σκεφτομαστε διπλα και τριπλα πριν φυγει εστω και 1 ευρω απο την τσεπη μας.
Γιατι θεωρεις πολλα τα 20 ευρω που θα δωσεις παραπανω-που δε θα δωσεις αλλα λεμε τωρα-για καποιο Ελληνικο πελλετ και οχι τα 30 ευρω που θα δωσεις για το Σβαι;Τοσο Large τυπος εισαι και "φτυνεις" την ιδια σου την πατριδα;
Απο που τρως ψωμι εσυ;Δεν πληρωνεσαι απο τους υπολοιπους συνΕλληνες εμμεσα η αμεσα;
Γιατι τετοια αχαριστια και θυμος;
Δε θες το Alpha;Με γεια σου και χαρα σου.Τραβα ομως στον Γιαννη,Δημητρη,Θοδωρο σε καποιον βρε αδερφε και παρε Ελληνικο πελλετ.Δε μπορει να ειναι ολοι σκαρτοι και μονο εσυ ο σωστος.
Τραβα στον Κosmidi στην τελικη και συννενοησου αν μπορει να σου βγαλει πελλετ.Και αυτος λαμογιο θα ειναι η δε θα αξιζει και αυτος τα ωραια σου λεφτα;
Ο Σαμαρας που ειδες να κανει "παρτυ" εδω μεσα;Το ιδιο και ο Κωστας.
Οταν δεχονται επιθεσεις απο τον καθε τυχαρπαστο θεωρεις λαθος να προστατευουν τον εαυτο τους;
Εν παση περιπτωσει εγω δε τα λεω θελοντας να σου την "πω".Τα λεω οπως ακριβως θα τα στα ελεγα αν πιναμε εναν καφε αλλα δυστυχως το πληκτρολογιο δεν μεταφερει ουτε τον τονο της φωνης ουτε γενικα τον προφορικο λογο.


Υ.Γ.
Τον Λαλακη τον εισαγομενο τον θυμασαι;
Αν βεβαια τον θυμασαι γιατι δε ξερω και την ηλικια σου.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.403 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ