Τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135464 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε: Παρακαλω μεινετε εντος θεματος που ειναι οι τρεχουσες τιμες πελλετ!
Κωστα πριν εναμιση μηνα πηγα σε εναν για Αλφα και μου ειπε την εξωφρενικη τιμη των 285/τν :angry:
ΥΓ.Εγω απλα εβαλα μια τιμη ενος πελλετ και τιποτα παραπανω!
Οταν μαθαινω καποιες τιμες που ειναι σχετικα καλες τις αναρτω εδω και στο energ.gr/postit/pellet


Αν ξεκινησω εγω αυριο εμποριο πελλετ και πουλαω το Alpha 400 ευρω θα φταιει η Αlpha;
Λιγη λογικη ρε παιδια λιγη λογικη χρειαζεται!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135465 από Αλεξανδρουπολίτης
Εγω νομιζα πως εδω βαζουμε πληροφοριες για φτηνο πελλετ για αυτο και εγραψα εσεις βλεπω πως ειστε ετοιμοι για παρεξηση. εξαλου μιλησα για την αλεξανδρουπολη αφου απο εκει ακουσα τα καλα νεα για φτηνο ελληνικο πελλετ ειναι πολλα 250€ τα 1050 κιλα ???? η 238 ανα τονο ???? εσεις δηλαδη βρισκετε πελλετ φτηνοτερο και καλυτερο γιατι δεν το λετε και σε μας ????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135467 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε: Παρακαλω μεινετε εντος θεματος που ειναι οι τρεχουσες τιμες πελλετ!
Κωστα πριν εναμιση μηνα πηγα σε εναν για Αλφα και μου ειπε την εξωφρενικη τιμη των 285/τν :angry:
ΥΓ.Εγω απλα εβαλα μια τιμη ενος πελλετ και τιποτα παραπανω!
Οταν μαθαινω καποιες τιμες που ειναι σχετικα καλες τις αναρτω εδω και στο energ.gr/postit/pellet

Γιάννη, εχω χάσει το κινητό- αν θέλεις παρε με να μου πεις ποιος σου εδωσε τετοια τιμή.

Όσον αφορά τον Φωτη, οι άνδρες τιμούν τις φιλίες τους- και πρέπει να υποστηρίξει το πελλετ που εισαγει ο κολλητός του. Το κατανοώ.
Αν ήθελε όμως να είναι ελάχιστα αντικειμενικός, θα έγραφε και ότι φερει επι του σάκου ΨΕΥΔΕΣ σημα EN PLUS. (γυφτοβουλγαροι είναι- οτι θελουν κανουν- εχουν λαβει επιστολή του φορεα πιστοποιησης απο περυσι, αλλά συνεχίζουν.)

Για τις φωτο με το μακρύ πελλετ που ανέβασε, μάλλον την πάτησε. Η προσπάθεια της παραγωγής ειναι να κανουν τον μέσο όρο, ελαφρως μακρύτερο. Και ο Καρυπίδης - απο οπου η φωτο με το πελλετ- προμηθευόταν απο 3 εργοστασια, σε ίδια συσκευασία.- Την μεγαλύτερη ποσότητα (2.500 τονους)- την πηρε απο Ελλαδα- χωρίς να αναφερθεί το παραμικρό πρόβλημα, απο κανενα καταστημα ανα την Ελλαδα.

(Τα περι Χαγιαμπουσα τα εγραψα για να δειξω ότι τον γνωρίζω αρκετα καλά- και απο άλλο μετεριζι. Μηχανόβιος παιδιόθεν γαρ. -Εκείνο που δεν έμαθα ακόμα είναι αν μιλάει την βουλγαρικη γλώσσα, όπως σημαντικό μερος πληθυσμου εδω στην Β Ελλαδα.)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135470 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για να τελιωνουμε λιγο επειδη σας ξυνετε λιγο και ψοφατε για μπουρου μπουρου , ΔΕΝ αγορασα ουτε αγοραζω πελλετ απο τον κολλητο μου και μπορω να το αποδειξω με τις αποδειξεις αγορας πελλετ την τελευταιας 4ετιας (golden,forest,σβαι,ameco) γιαυτο φιλε Νασικα ακυρο το σχολιο σου ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΘΑΡΑ να εμπορευετε ο Σαββαιδης αυτο το πελλετ , διαβαστε απο την αρχη πως ξεκινησε η συζητηση , δεν ανεφερα εγω το συγκεκριμενο πελλετ , αλλο μελος ξεκινησε. Με την alphawood και την καθε Ελληνικη εταιρια δεν εχω τιποτα , να στηριξω θελω ΑΛΛΑ οπως ξανα εγραψα και μαλλον δεν το βλεπετε/καταλαβενετε θελω τιμη και αξιοπιστια στο πελλετ , δεν μου περισσευουνε αλλα οπως και να το κανουμε οταν χρειαζομαι 3τονους πελλετ εαν η διαφορα ειναι και για τους 3 τονους περι τα 70-80 ευρω για ενα ΚΑΡΑ-ΕΠΩΝΥΜΟ πελλετ ναι τα δινω .

Το ποστ με την φωτο του καρυπιδη απευθυνομουνα τα γενικος Ελληνικα πελλετ , και για το χαλι της Ελλαδας περι πελλετ

το φιλο Κοσμιδη κακος τον αναφερατε γιατι δεν κολλαει πουθενα , και θα παρακαλουσα να ζητησετε συγνωμη ΕΣΕΙΣ σε αυτον .

Φιλε Νασικα αλλη τροφη δεν σε δινω πιστευω με μια φορα που τα ειπα να εγινα ξεκαθαρος , και στην τελικη ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ οτι οντως η alphawood εβαλε μυαλο .

ΥΓ. Κριμα μιας και ιδριτικο μελος του hayabusaclub δεν σε γνωριζω απο κοντα , ισως ξερεις καποιον απο εκει , οσο για την γλωσσα που μιλαω και εαν ειμαι βουλγαρακι σου απανταω ποιο πανω στο τι εχω ψωνισει απο πελλετ. ΑΠΛΑ μην αναφερει κανεις για πελλετ βουργαριας αμεσως να τον φας ρε παιδακι μου , δεν παιζεσε !
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by fotisbasm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135472 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΟΚ Φωτη
Να το κλεισουμε εδω. Εχεις δίκιο, επειδή έχουν δοθεί δικαιώματα για την ποιότητα.
Όμως εδω και 13 μήνες, δεν έχει φύγει ουτε ενα κιλο πελλετ με πρόβλημα.
- Δόθηκαν δικαιώματα, επειδή σε μια τεραστια παραγωγή ήταν δύσκολο να ελέγχεις όλες τις βαρδιες. Τωρα υπάρχει πιά η εμπειρία, μπήκαν κανόνες και ασφαλιστικές δικλείδες και δεν ξεφευγει τίποτα.
- Δόθηκαν δικαιώματα, αλλά επειδή ο όμιλος εμπορευτηκε πάνω απο 1.000 λέβητες και σόμπες, οι ανταγωνιστές δικαίως έκαναν την τρίχα τριχιά.
- Δόθηκαν δικαιώματα, αλλά έχω παραδειγματα πελατών που έφεραν εισαγόμενα με πρόβλημα και έκαναν <<μουγκα στην στρούγκα>>. - Όταν όμως 1 απο τα 4 φορτία δικό μου είχε πρόβλημα, ξεσήκωσαν τον τόπο....(δικαίως)

Όσον αφορά τον κοινό μας φίλο κ. Κοσμίδη, να του τηλεφωνήσω σε λίγο να ζητήσω την συγνωμη που ζητάς
Όμως δεν ξερω για ποιό πράγμα, -αληθεια σου λέω.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135474 από fotisbasm
Απαντήθηκε από fotisbasm στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για το Κοσμιδη απευθυνομουν στον stergio

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.396 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ